اعتراض به لباس شنای مردان! +عکس

پس از تصمیم جنجالی ممنوعیت پوشیدن لباس شنای اسلامی (بورکینی) برای زنان در برخی کشورهای اروپایی، شماری از فرانسوی‌ها ممنوعیت نوعی لباس شنای مردانه را هم خواستار شدند! صراط: پس از تصمیم جنجالی ممنوعیت پوشیدن لباس شنای اسلامی (بورکینی) برای زنان در برخی کشورهای اروپایی، شماری از فرانسوی‌ها ممنوعیت نوعی لباس شنای مردانه را هم خواستار شدند!

به گزارش العالم، شمار قابل توجهی از کاربران شبکه های اجتماعی فرانسه به دولت این کشور پیشنهاد کردند که موضوع بورکینی را فراموش کند و نوع دیگری از لباس شنای مردانه موسوم به "اسپیدو" را (که بخشی از ران ها را هم می پوشاند) مورد توجه قرار دهد که به ادعای آنان، پوشیدن آن به مراتب "زشت‌تر" و "قبیح‌تر" از بورکینیِ زنانه است!

فرانسوی‌ها به لباس شنای مردان هم گیر دادند!

یکی از زنان پیشنهاد دهنده در توییتر نوشته است: حالا که فرانسه پوشیدن بورکینی را ممنوع کرده، باید اسپیدو را هم ممنوع کند؛ زیرا ناراحتیِ ناشی از دیدن این نوع لباس‌ها برای کسانی که "ناچار" به دیدن آن هستند، صدها برابر بیشتر از بورکینی است.

به نظر می رسد معیار زشتی و قباحت در نزد برخی افراد چنان تغییر کرده که لباسِ "پوشیده" را زشت و قبیح می‌دانند و چندان بر این تصورِ خود اصرار دارند که حاضرند وقیحانه، اصول اولیه مورد ادعای خودشان یعنی "آزادی" را هم به پای این انحرافِ فکری و ذهنیِ خود قربانی کنند.


[ منبع این خبر سایت صراط، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]





جدیدترین اخبار اقتصادی