میناوند: این بازی بوی خیانت می داد

به نظر من باشگاه هنرمندان اسمش رویش است، باید هر کاری می کنند در حوزه خودشان انجام بدهند. مهرداد میناوند می گوید بهتر است هرکس در حوزه خودش فعالیت کند، هنرمندان در بخش هنر فعالیت کنند و فوتبال را به آدم های فوتبالی بسپارند.
مهرداد میناوند بازیکن سابق تیم ملی ایران در گفت و گو با "ورزش سه"، درباره بازی ستارگان لالیگا و ستارگان ایران و صحبت هایی که در مورد جواد نکونام شده است، واکنش نشان داد و گفت: درست نیست یک طرفه درباره جواد نکونام قضاوت کنند، به نظر من باشگاه هنرمندان اسمش رویش است، باید هر کاری می کنند در حوزه خودشان انجام بدهند. من برای آقای هاشمی و بقیه هنرمندان احترام و ارزش قائل هستم اما اینکه آقای هاشمی بخواهد زبان کسی بشود که همه مردم او را می شناسند درست نیست.
وی در ادامه نیز به خبرنگار ما گفت: آن آقا بدهی بسیاری داشته و می خواسته با این بازی تمام بدهی هایش را صاف کند و به اهداف مالی اش برسد. فوتبالیست های ما مانند آقای پروین، علی کریمی و خداداد عزیزی  و ... ارزش زیادی دارند. من در ریز قضیه بودم و می دانم چرا جواد نکونام در این بازی حاضر نشد، خدارا شکر مردم باهوشی داریم و افراد را به خوبی می شناسند.
میناوند در ادامه افزود: آقای یار یار با آقای کاشانی جلسه ای داشتند و قرار بود بازی در شان و منزلت جواد نکونام برگزار بشود. به نظر من هرکسی باید در حوزه خودش کاری را انجام بدهد.
وی همچنین گفت: در بازی قبل خیلی پول ها گم شد و این بازی را برگزار کردند، اما به نظر من این بازی بوی خیانت می داد. بازیکنان بزرگی چون آقای عابدزاده و استیلی ددعوت نشدند. ای کاش فوتبالی ها درباره این بازی نظر می دادند.آیا درست است من بروم در برنامه هفت بنشینم و نظر سینمایی بدهم؟
میناوند افزود: کسانی که در فوتبال سمتی ندارند می خواهند با یک بازی یک شبه پولدار شوند، شما از بازیکنان بپرسید بعد از بازی به بازیکنان یک جعبه شیرینی هم نداده اند. خدارا شکر آدمی مثل نکونام که سالها کاپیتان تیم ملی بوده است، دذستش به دهنش می رسد و نیازی به پول کسی ندارد.
میناوند  در ادامه درباره حضور دوباره رامین رضاییان در پرسپولیس گفت: از این موضوضع بسیار خوشحال هستم که دشمن شاد نشدیم، ماهینی در پست دفاع راست فوق العاده است اما ما باید در سه جام تلاش کنیم و حضور دو بازیکن مطمئن در یک پست عالی است. بالاخره فوتبال است و محرومیت و مصدومیت جزیی از آن است.

[ منبع این خبر سایت عصرایران، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی