یک کارخانه تولید آب معدنی در آمل بهره برداری شد

ساری - ایرنا - یک کارخانه تولید آب معدنی عصر یکشنبه همزمان با هفته دولت با حضور معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت در شهرک صنعتی امامزاده عبدالله آمل بهره برداری شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، قائم مقام وزیرصنعت، معدن وتجارت در آیین بهره برداری از این طرح تولیدی گفت: امسال بهترین فرصت برای عملی کردن اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید ملی است.
رضا رحمانی افزود : وزار صنعت، معدن و تجارت همواره در ایجاد طرح های جدید تولیدی و توسعه ای کشور قدردان سرمایه گذاران است.
مدیرعامل کارخانه آب معدنی هم گفت : این واحد تولیدی در زمینی به مساحت سه هزارمتر مربع و با زیربنای پنج هزار مترمربع در 2 طبقه تولیدی راه اندازی شده است.
مسعود امینی نوایی افزود : برای ساخت، تجهیز و افتتاح این کارخانه بیش 200 میلیارد ریال هزینه شده و حدود 120 نفر در سه نوبت کاری مشغول به کار شدند.
وی ادامه داد : این واحد تولیدی ظرفیت تولید روزانه 300 هزار بطری آب شرب معدنی در روز را دارد.
امینی نوایی گفت : این طرح بدون استفاده از هیچ تسهیلات بانکی ایجاد شده و در صورت حمایت مسئولان در فاز توسعه ای توان ایجاد اشتغال تا 200 نفر را در سه نوبت خواهد داشت.
دراین مراسم وبا حضور قائم مقام وزیرصنعت، معدن وتجارت واستاندارمازندران از ' قاسم رضایی' دارنده نشان برنز مسابقات کشتی فرنگی ایران در المپیک 2016 ریو تجلیل شد.
7327/1654[ منبع این خبر سایت ایرنا، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی