برخورد با تعدادی از مدیران شبکه‌های اجتماعی در استان کردستان

سنندج- ایرنا- روابط عمومی سپاه بیت المقدس استان کردستان از برخورد با تعدادی از مدیران شبکه های اجتماعی در استان کردستان توسط سربازان گمنام سازمان اطلاعات این سپاه خبر داد.

به گزارش ایرنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، سربازان گمنام سازمان اطلاعات سپاه بیت المقدس استان کردستان با اشراف اطلاعاتی مناسب و رصد فضای سایبری به ویژه شبکه های اجتماعی با تعدادی از مدیران صفحات و کانال های شبکه های اجتماعی در سطح استان کردستان برخورد کرد.
در اطلاعیه ای که در این زمینه منتشر شده، آمده است: نظر به رصد سایبری سربازان گمنام سازمان اطلاعات سپاه کردستان بر روی شبکه های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام، که بیشترین درصد اینستاگرام در اختیار آتلیه ها و آریشگاه های زنانه و مدلینگ ها می باشد که عکس های موجود در این پیج ها اکثریت دنبال کننده ها را به خود اختصاص داده اند این حجم زیاد ضمن تأثیرپذیری، با ایجاد و القای مسائل غیراخلاقی و غیردینی باعث افشای بی بندوباری و سستی بنیان خانواده می شود.
در پی غفلت دستگاه های فرهنگی و ناآگاهی صنوف و اتحادیه ها، عکاسان، آرایشگران، مزون و طراحی لباس به مکان ترویج فساد و فحشا تبدیل شده و به تولید و انتشار تصاویر مبتذل و غیراخلاقی از افراد و خانواده ها در فضای مجازی مبادرت می کردند این فعالیت های مجرمانه با برنامه ریزی دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی و در راستای گسترش بی حجابی، ولنگاری فرهنگی، ارتباطات غیراخلاقی و هدف اصلی آن نیز وارد آوردن ضربات مُهلک به بنیان خانواده های ایرانی اسلامی است.
این افراد در دام عناصر بیگانه و پروژه نفوذ فرهنگی گرفتار شده بودند و با اقدامات اطلاعاتی و رصد فعالیت های این افراد در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام بیش از 50 نفر که در حوزه مدلینگ، آرایشگاه زنانه، آتلیه و خالکوبی فعال بودند در استان شناسایی و با آنان برخورد شد.
در ضمن این اقدام در پی افزایش سطح مطالبات عمومی جامعه برای برخورد با مجرمان فضای مجازی و با هدف حمایت از کیان خانواده و جامعه اسلامی صورت گرفته است.
6108[ منبع این خبر سایت ایرنا، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی