کلینیک تخصصی بیمارستان سیدالشهدای لاهیجان راه اندازی شد

لاهیجان -ایرنا- کلینیک تخصصی بیمارستان سیدالشهدای لاهیجان همزمان با هفته دولت طی مراسمی افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش عصر یکشنبه خبرنگار ایرنا ، این کلینیک با دو میلیارد و 220 میلیون ریال اعتبار بازسازی و تجهیز و به مناسبت هفته دولت طی مراسمی با حضور مسوولان شهرستان لاهیجان به بهره برداری رسید.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لاهیجان در مراسم گفت: کلینیک با همکاری دو نفر از خیرین منطقه بازسازی شده و در خدمت شهروندان شهرهای شرق گیلان قرار گرفته است.
دکتر وهرام نوروزپور افزود: بیمارستان سیدالشهدا لاهیجان به دلیل قرار گرفتن در سر راه سه شهرستان سیاهکل ، لاهیجان و آستانه اشرفیه در موقعیت استراتژیکی قرار دارد و به عنوان مرکز ترومای شرق گیلان معروف است و تجهیز این کلینیک تخصصی ضروری است.
وی خواستار تجهیز بیشتر بیمارستان سیدالشهدای لاهیجان شد و اظهارداشت: برای تجهیز این بیمارستان نیازمند دستگاههای تخصصی و تجهیزات پزشکی از جمله دستگاه سی تی اسکن و توسعه بخشی های جانبی هستیم .
وی کمبود پزشک ، و امکانات پزشکی و تخت ارتوپدی را از جمله نیازهای این بیمارستان ذکر کرد.
وی با اشاره به اختصاص اعتبارات مناسب به شبکه بهداشت و درمان شهرستان لاهیجان در سال جاری نسبت به گذشته تصریح کرد: دو واحد بهداشت و درمان نیز در بازکیاگوراب شهرستان لاهیجان هر کدام با اعتبار چهار میلیارد و 500میلیون ریال در حال ساخت است که در سال آینده به بهره برداری خواهند رسید.
فرماندار لاهیجان نیز در این مراسم سلامت را یکی از اولویت های دولت تدبیر و امید دانست و گفت: دولت برغم فروش نفت به قیمت بسیار پایین تر از دوران دولت های نهم و دهم سلامت را به عنوان یک مسئله مقطعی نمی بیند بلکه آن را بسیار مهم و در اولویت برنامه ریزی های خود قرار داده است .
محمداحمدی افزود: دولت می خواهد بیماران در بیمارستان ها دغدغه های بیمار و هزینه های آن نداشته باشند.
شهرستان لاهیجان در 40 کیلومتری شرق شهر رشت قرار دارد و دارای حدود 170 هزار نفر جمعیت است.
/6070/6029[ منبع این خبر سایت ایرنا، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی