دوستی:لیست واگذاری‌ املاک شهرداری موثق نیست/دوستان مواظب باشند در جریان افراطی سیاسی نیفتند

عضو شورای اسلامی شهر تهران به اعضای شورای شهر توصیه کرد: با توجه به اینکه در سال آخر دوره چهارم شورای شهر قرار داریم اعضا در جریان افراطی سیاسی نیفتند.

به گزارش مشرق، اسماعیل دوستی درباره شائبه واگذاری املاک شهرداری به مدیران شهری و اعضای شورای اسلامی شهر تهران، اظهار داشت: بنده صحت و سقم لیست منتشر شده و واگذاری املاک را نمی‌دانم چرا که از یک منبع موثق نبوده است.

وی با اشاره به اینکه لیست منتشر شده از سوی سازمان بازرسی کل کشور نبوده است، گفت: چمران به عنوان رئیس شورای شهر تهران این موضوع را تکذیب کرده است و این لیست از سوی کارشناسان سازمان بازرسی منتشر شده است که البته با خانم آباد نیز صحبت کرده‌اند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران بیان داشت: بنده مخالف رسانه‌ای شدن این موارد هستم چرا که جنبه سیاسی در آن وجود دارد. اگر چنین اتفاقی خلاف قانون افتاده باشد سازمان‌های ذی‌ربط باید رسیدگی کنند.

دوستی افزود: شهرداری تهران  این موضوع را توضیح دهد که این واگذاری‌ها اتفاق افتاده است یا خیر؟ و یا اینکه براساس قانون بوده است یا خیر؟. افکار عمومی نیاز به شفاف‌سازی دارد و به دلیل اینکه از منابع رسمی اعلام نمی‌شود نباید این موضوعات رسانه‌ای و سیاسی شود.

وی درباره حقوق‌های نجومی که درباره اعضای شورای شهر تهران عنوان می‌شد، گفت: هیچ‌یک از اعضای شورا حقوق نجومی دریافت نمی‌کنند و این موضوع ثابت شده است. با توجه به اینکه در سال آخر شورا قرار داریم موضوعات مختلفی مطرح می‌شود.

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: از عملکرد شورای چهارم دفاع می‌کنم و اعتقاد دارم که نهایتاً ویترین شورا خوب بوده است.

دوستی خاطرنشان کرد: شاید عده‌ای نخواستند که شورای چهارم توفیق پیدا کند و عده‌ای می‌خواستند روزهای اول درگیر شویم. دوستان مواظب باشند در جریان افراطی سیاسی نیفتند.[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز، جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی