10 کیلومتر از محور بجنورد ـ جنگل گلستان زیر بار ترافیک رفت

راهسازی
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: امروز ۱۰ کیلومتر دیگر از پروژه چهار باند شدن محور بجنورد ـ جنگل گلستان زیر بار ترافیک خودروها رفت.

علی‌اصغر بدیعی مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بجنورد اظهار داشت: این 10 کیلومتر در مسیر چشمه خان به سمت روستای رباط است که با بهره‌برداری از آن تردد خودروهای عبوری این محور در دو باند مجزا انجام می‌گیرد.

بدیعی مقدم گفت: این 10 کیلومتری که روز گذشته مورد بهره‌برداری قرار گرفت بخشی از قطعه 24 کیلومتری است که قرارداد آن از سال 92 با پیمانکار منعقدشده است.

بدیعی مقدم بابیان اینکه برای بهره‌برداری از این 10 کیلومتر 12 میلیارد تومان هزینه شده است خاطرنشان کرد: زیرسازی 14 کیلومتر باقی‌مانده این قطعه به اتمام رسیده و ابنیه آن 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

به گزارش تسنیم، براساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده قرار بود این 10 کیلومتر طی مراسمی با حضور محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور، علی نورزاد معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور و محمدرضا صالحی استاندار خراسان شمالی افتتاح شود که به دلیل جلسه پیش‌آمده این آئین بدون حضور معاون رئیس‌جمهور برگزار شد.

انتهای پیام/[ منبع این خبر سایت تنسیم نیوز، استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی