فقط برای طلا به چین تایپه می‌روم/ مسابقات آسیایی بالاتر از جهانی است

عرفان آهنگریان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در مورد مسابقات قهرمانی آسیا اظهار داشت: سه ماه و نیم در اردوهای تدارکاتی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت داشتیم. تمرینات سخت و خوبی را گذرانده‌ایم و امیدوارم نتیجه خوبی کسب کنیم.

وی در خصوص سرمربیگری حسین اوجاقی در تیم ملی ساندا افزود: کار کردن با اوجاقی سخت و خوب است چرا که او در بین بهترین‌های ووشو ایران قرار دارد و از او فنون زیادی یاد گرفته‌ایم.

این سانداکار تیم ملی با اشاره به اینکه نخستین حضورش را در مسابقات قهرمانی آسیا تجربه خواهد کرد، گفت: برایم فرقی نمی‌کند که اولین اعزام را به مسابقات قهرمانی آسیا دارم. من برای کسب مدال طلا به چین تایپه می‌روم و خودم را از هم اکنون نزدیک مدال می‌بینم.

آهنگریان با بیان اینکه ووشو یک ورزش آسیایی است، افزود: بهترین‌های دنیا در قاره آسیا حضور دارند و می توانم بگویم مسابقات قهرمانی آسیا تا حدودی بالاتر از پیکارهای جهانی است. قرعه آسان در مسابقات نداریم چون کار سختی در مجموع داریم.

وی ادامه داد: تیم جوانی داریم که با روحیه خوب با تمرینات فنی و ذهنی مناسب برای کسب افتخاری دیگر عازم مسابقات آسیایی چین تایپه می‌شود.

انتهای پیام/[ منبع این خبر سایت میزان، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی