7 محبوب آلترناتیو علیمنصور خواهد بود؟

حتی پیش از اینکه علاقه زیاد منصوریان به نشستن روی نیمکت استقلال مشخص شود، فرهاد مجیدی همیشه یکی از نزدیک ترین اسم ها به تیم بود. فرهاد مجیدی همیشه یکی از اسم های نزدیک به نیمکت استقلال بوده است.
به گزارش خبرآنلاین؛ حتی پیش از اینکه علاقه زیاد منصوریان به نشستن روی نیمکت استقلال مشخص شود، فرهاد مجیدی همیشه یکی از نزدیک ترین اسم ها به تیم بود. زمانی که او هنوز اقدام به گرفتن مدارک مربیگری خودش هم نکرده بود، باز هم هیاهوی حضور فرهاد روی نیمکت از سکو ها استارت می خورد. مشابه همین اتفاق برای علیمنصور هم افتاد و او حالا هدایت تیم محبوبش را به عهده دارد. 
روزنامه خبرورزشی چاپ یکشنبه به سوژه ای پرداخته که شاید برای خیلی ها جالب باشد. اینکه شاید از مجیدی بتوان به عنوان آلترناتیو منصوریان نام برد. اینکه فرهاد دوباره پروژه ای را برای نزدیک شدن به باشگاه شروع کرده است، نشان از علاقه زیاد او به داشتن نقش در باشگاه دارد. محبوبیت منصوریان بین سکوها یکی از دلایلی است که نزدیکان باعث می شود نزدیکان مجیدی مدام به او پیشنهاد حضور کنار سرمربی آبی ها را بدهند. البته سال گذشته هم حرف های زیادی درباره حضور و کمک او به مظلومی شنیده شد. اتفاقی که عملی نشد و فقط در حد حضور مجیدی در استادیوم بود.

[ منبع این خبر سایت عصرایران، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی