گردهمایی بزرگ نخبگان شاهد و ایثارگر استان اصفهان برگزار می‌شود

کنگره ی شهدای نهضت جهانی اسلام
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران اصفهان گفت: برای پاسداشت از زحمات نخبگان و سرآمدان شاهد و ایثارگر استان که هرکدام در یکی از میادین علمی، تحقیقاتی، فرهنگی، ورزشی و قرآنی حایز رتبه‌های برتر شده‌اند، گردهمایی تجلیل برگزار می‌شود.

داریوش وکیلی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان اظهار داشت: برای پاسداشت از زحمات نخبگان و سرآمدان شاهد و ایثارگر استان اصفهان که هرکدام در یکی از میادین علمی، تحقیقاتی، فرهنگی، ورزشی و قرآنی حایز رتبه‌های برتر شده‌اند، گردهمایی تجلیل از این نخبگان برگزار می‌شود.

وی افزود: در این گردهمایی 600 نفر از نخبگان شامل همسران و فرزندان شهدا، جانبازان و آزادگان استان اصفهان حضور دارند که از برگزیدگان نخبه ایثارگر تجلیل به عمل خواهد آمد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان خاطرنشان کرد: در این گردهمایی که با حضور جمعی از مسئولان استانی و کشوری همراه خواهد بود، حجت‌الاسلام شهیدی نماینده ولی فقیه، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، استاندار و امام جمعه اصفهان سخنرانی می‌کنند.

وی تصریح کرد: همچنین در این مراسم نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان، استاندار، فرماندار، شهردار، رئیس مرکز دانش‌پژوهان کشور و دیگر مقامات و مسئولان استان اصفهان نیز حضور پیدا می‌کنند.

وکیلی تصریح کرد: گردهمایی تجلیل از نخبگان برتر شاهد و ایثارگر استان اصفهان در روز دوشنبه 8 شهریور ماه راس ساعت 20 در سالن گسترش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار می‌گردد.

انتهای پیام/[ منبع این خبر سایت تنسیم نیوز، استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی