تغییرات ‌در سامانه هوشمند سوخت ناوگان حمل و نقل ‌کرمانشاه از ماه جاری اجرا می‌شود

مسافران ترمینال اتوبوسرانی مشهد
مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان کرمانشاه گفت: تغییرات اعمال شده در سامانه هوشمند سوخت ناوگان حمل و نقل متناسب با تردد ناوگان از ماه جاری اجرا می‌شود.

بهمن خسروانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه با اشاره به اینکه هدف از تخصیص سوخت بر مبنای پیمایش متناسب با تردد ناوگان است اظهار داشت: تغییرات اعمال شده در سامانه هوشمند سوخت در ماه جاری اجرا می‌شود.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان کرمانشاه با بیان اینکه با توجه به مصوبات کارگروه سیستم جامع پیمایش ناوگان حمل و نقل بار و مسافر در مهر ماه تغییراتی در این راستا رخ می‌دهد، گفت: این تغییرات شامل افزایش سقف سهمیه عملکردی گروه‌های بالای 40 تن از 7200 لیتر به 9000 لیتر در ماه و افزایش تعداد پیمانه‌ها از پنج پیمانه به 6 پیمانه است.

خسروی از عملیاتی شدن تخصیص سهمیه سوخت و جدول قواعد آن در ماه آینده خبر داد و عنوان کرد:گروه‌بندی ظرفیت‌های ناوگان مسافری به صورت تا 9 نفر، از 10 تا 15 نفر، از 16 تا 26 نفر، از 27 تا 40 نفر و 40 نفر به بالا است.

وی با اشاره به سهمیه پایه سوختی که در اردیبهشت ماه امسال در پنج پیمانه به کارت هوشمند انتقال یافته است، بیان کرد: از مجموع این پیمانه‌ها، پیمانه نخست غیربرخط و مابقی به صورت برخط شارژ شده است.

خسروی با بیان اینکه سقف ذخیره‌سازی بر روی کارت سوخت به اندازه سهمیه پایه انجام می‌شود گفت: اتوبوس‌هایی که مصرف بالایی دارند و دارای ویژگی خاصی هستند ازجمله اتوبوس‌های سه محور، دو طبقه و وولو B12 به میزان 25 درصد به پیمایش ثبت شده آنها اضافه می‌شود.

انتهای پیام /[ منبع این خبر سایت تنسیم نیوز، استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی