خرمشهر تشنه دریافت حقوق خود است

خرمشهر تشنه دریافت حقوق خود استبه گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، عبدالله سامری در آیین افتتاح ساختمان اداری اداره گاز خرمشهر در محل این اداره با تاکید بر خدمات ارائه شده به خرمشهر توسط دولت های مختلف به ویژه دولت یازدهم، اظهار کرد: در دوره نهم و دهم مجلس شاهد اقدامات دولت بوده و ما در کنار دولت هستیم.
وی، علت عمده مشکلات فعلی خرمشهر را پیگیری نکردن آن ها دانست و گفت: بسیاری از حق و حقوق خرمشهر عقب افتاده که نیاز به پیگیری دارد و در بسیاری از موارد که این حقوق مثل حق آلایندگی پیگیری شدند به نتیجه رسیدند.
نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی، از ارزش افزوده به عنوان دیگر حق مطالبه نشده خرمشهر در طی سال های گذشته یاد کرد و افزود: ارزش افزوده شرکت های بزرگ فعال در شهرستان به خاطر اشتباه در قانون گذاری به حساب تهران واریز می شوند که طی مذاکرات با وزارت نفت دولت فعلی، مخالفتی در پرداخت ارزش افزوده که تا سال ۹۱ به ۱۰۴ میلیارد تومان می رسد وجود نداشته و تنها خواستار اصلاح در قانون شدند.
سامری با بیان اینکه خرمشهر تشنه دریافت حقوق خود است، عنوان کرد: در خرمشهر نیاز به اجرای پروژه های عمرانی است و برخی مشکلات همچون مشکلات آب و فاضلاب نیز به علت پیگیری نشدن رفع نشده که اولویت ها به آب و فاضلاب و سازمان منطقه آزاد اروند ارائه شده و امیدواریم شاهد رفع این مشکلات نیز باشیم.
وی همچنین به محل هایی که هنوز در آنها شبکه گازرسانی اجرا نشده اشاره کرد و از اداره گاز خواست با توجه به حجم انبوده تولید نفت در خرمشهر نسبت به گازدار کردن مناطق باقی مانده نیز اقدام کند.
انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت میزان، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی