در بهترین زمان ممکن دست به جوانگرایی زدیم/ امیدوارم به اهدافمان دست پیدا کنیم

حسین اوجاقی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص شرایط تیم ملی ووشو پیش از اعزام به رقابت‌های قهرمانی آسیا تایوان اظهار داشت: یک تیم با انگیزه و پر انرژی داریم که طبق برنامه تمرین کرده و امیدوارم نتیجه زحمات خود را در قهرمانی آسیا ببینیم. هفت سانداکار ما تاکنون در هیچ قهرمانی آسیا و قهرمانی جهان بزرگسالان شرکت نکرده‌اند و فکر می‌کنم این یک چالش سخت اما شیرین برای ما خواهد بود.

وی در پاسخ به این سوال که چرا به یکباره نسل تیم ملی ووشو تغییر کرد، گفت: سیاست فدراسیون ووشو جوانگرایی بود و به نظرم در بهترین زمان ممکن این اتفاق افتاد زیرا رقابت‌های قهرمانی جهان و بازی‌های آسیایی جای جوانگرایی نیست.

سرمربی تیم ملی ووشو در خصوص اینکه احتمال دارد این ریسک باعث عدم نتیجه گیری در رقابت‌های قهرمانی آسیا شود، گفت: درست است تیم جوانی داریم اما از کسب نتیجه نا امید نیستیم، این حرکت ما به نوعی سرمایه گزاری برای آینده محسوب می‌شود اما با تمام این تفاسیر برای کسب بهترین نتیجه به تایوان می‌رویم.

اوجاقی با اشاره به اینکه بهترین تیم‌های دنیا در آسیا حضور دارند، افزود: در آسیا چیزی به عنوان قرعه آسان نداریم زیرا قدرتمندترین تیم‌های ووشو در قاره کهن هستند. چین، کره جنوبی، فیلیپین، اندونزی، تایوان چند کشور دیگر از مهمترین رقبای ما محسوب می‌شوند.

وی در پاسخ به این سوال که چه پیش‌بینی از رقابت‌های قهرمانی آسیا دارد، گفت: یکسری اهداف داریم که امیدوارم به آنها دست پیدا کنیم و با تمام قدرت به مصاف رقیبان می‌رویم تا بتوانیم با نیروی جوانی در میدان آسیایی موفق شویم.

انتهای پیام/[ منبع این خبر سایت میزان، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی