رویدادهایی که روز هشتم شهریور در استان مرکزی خبری می شوند

اراک - ایرنا - سفر دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری به استان مرکزی و شرکت در شورای اداری استان از جمله رویدادهای خبری است که خبرنگاران و عکاسان این استان در روز دوشنبه هشتم شهریور ماه نسبت به پوشش خبری آن اقدام می کنند.

آغاز سفر دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با حضور در گلزار شهدا درساعت ۹صبح است و پس از آن وی با خانواده یکی از شهدای دولت در اراک دیدار می کند.
دیدار با آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در ساعت 10:30 دقیقه و شرکت در شورای اداری استان مرکزی در ساعت ۱۱ در سالن غدیر استانداری از جمله رویدادهای خبری و برنامه های این سفر است.
همچنین معاون علمی و فناوری رییس چمهوری عصر روز دوشنبه از دو شرکت دانش بنیان در قطب های صنعتی حاچی آباد و ایبک آباد بازدید خواهد کرد.
گشایش نمایشگاه تخصصی خانه مدرن ساعت ۱۶ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اراک انجام می شود.
برگزاری نمایشگاه مدیرکاریکاتور در فرهنگسرای آئینه اراک در ساعت 10 ضبح از دیگر برنامه های امروز در اراک است.
بر اساس اعلام شورای اسلامی شهر اراک ، امروز دوشنبه نشست این نهاد غیرعلنی و بدون حضور خبرنگاران برگزار می شود.
دستگاه های اجرایی، سازمان ها، نهادها و شرکت های دولتی و عمومی می توانند برنامه های خبری روزانه خود را روز قبل از طریق شماره تلفن 33663330 و 33664925 به خبرنگاران ایرنا در مرکز استان اطلاع دهند و یا به شماره نمابر 33662220 ارسال کنند.
مشروح این رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، امروز بر روی سایت ایرنا استان به آدرس http://www.irna.ir/markazi منتشر خواهد شد.
7114/6013[ منبع این خبر سایت ایرنا، فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی