معاون وزیر کشور: طرح مشارکت مردم در خصوص امنیت به زودی آماده می شود

گرگان - ایرنا - معاون امنیتی،انتظامی وزیر کشور با تاکید بر نقش موثر مردم در تامین امنیت کشور گفت: طرح مشارکت مردم در این زمینه در حال آماده شدن است و امید داریم تا یک ماه آینده این مهم عملی شود.

محمدحسین ذوالفقاری شامگاه یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در گرگان افزود: معتقدم مردم نقش مهمی در امنیت داخلی و حتی مرزهای کشور دارند، به همین دلیل تمام توان و تلاش خود را برای بکارگیری مردم در این زمینه انجام می دهیم.
وی اظهار کرد: در چند سال اخیر همگان شاهد هستند که کشورهای اطراف ما دارای ثبات، امنیت و آرامش نیستند و مشکلات زیادی دارند، اما کشور ما مشکل ناامنی نداشته و اجازه نداده ایم دشمنان فکر تعرض به مرزهای جمهوری اسلامی ایران را داشته باشند.
معاون وزیر کشور گفت: برای کنترل مرزها، اقدامات ایضائی از گذشته انجام شده و این حرکات ما کماکان نیز ادامه خواهد داشت.
وی اضافه کرد: خوشبختانه امنیت خوبی در مرزهای کشور برقرار است و مشکلی در این خصوص نداریم.
ذوالفقاری در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص اقدامات اساسی در مرزهای کشور، گفت: در حوزه مرزها، هنوز کارهای نیمه تمام زیادی باقی مانده است، که باید انجام شود.
وی ادامه داد: در این جهت نیاز است تا دولت و به خصوص سازمان مدیریت و برنامه ریزی در خصوص تامین اعتبارات به کمک این بخش آمده تا برنامه ریزی ها محقق شود.
معاون وزیر کشور تصریح کرد: با توجه به شرایط منطقه نیاز است که اقدامات تکمیلی با تخصیص اعتبارات مناسب، انجام شود.
وی یادآور شد: اگر در این حوزه کار شود، در حوزه امنیت داخلی مشکلی نخواهیم داشت که این مهم نیازمند تقویت بیشتر این بخش می باشد.
3014/1648[ منبع این خبر سایت ایرنا، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی