رویدادهای خبری روز دوشنبه 8 شهریور در کردستان

سنندج- ایرنا- سفر استاندار کردستان به شهرستان کامیاران و برگزاری نشست شورای مسکن استان از جمله رویدادهای خبری امروز دوشنبه 8 شهریور در استان کردستان است.

به گزارش خبرنگار ایرنا استاندار کردستان در هفتمین روز از هفته دولت با سفر به شهرستان کامیاران، علاوه بر شرکت در چندین نشست و جلسه، چند طرح و پروژه عمرانی را هم افتتاح خواهد کرد.
- نشست شورای مسکن استان کردستان امروز دوشنبه در بانک مسکن استان در سنندج برگزار می شود.
خبرگزاری جمهوری اسلامی استان کردستان آمادگی دارد برنامه رویدادهای خبری روزانه استان را در قالب یک بسته خبری هر روز صبح پیش از ساعت هشت اطلاع رسانی کند.
- دیدار و سخنرانی وزیر آموزش و پرورش در جمع مدیران مدارس و نمایندگان معلمان استان در مجتمع امام خمینی(ره) در خیابان اکباتان برگزار می شود.
دستگاه های اجرایی، سازمان ها، نهادها و شرکت های دولتی و عمومی می توانند برنامه های خبری روزانه خود را روز قبل از طریق شماره تلفن 33230105 و 33288683 به خبرنگاران ایرنا در مرکز استان اطلاع دهند و یا به شماره نمابر 33288682 ارسال کنند.
گزارش این رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر ، هر روز بر روی سایت ایرنا استان http://www.irna.ir/kurdistan منتشر خواهد شد.
1904[ منبع این خبر سایت ایرنا، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی