واژگونی خودرو پراید در جاده خدابنده به مرگ راننده منجر شد

زنجان - ایرنا - رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: واژگونی یک دستگاه خودرو سواری پراید در مسیر فرعی خدابنده به مرگ راننده منجر شد.

سرهنگ علی اصغر شیرمحمدی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این حادثه تلخ صبح یکشنبه به دلیل تخطی راننده از سرعت مطئمنه و نداشتن توانایی لازم در کنترل خودرو اتفاق افتاد.
وی اظهار کرد: راننده خودرو پراید به علت نبستن کمربند ایمنی، به بیرون از خودرو پرتاب شده و بر اثر شدت صدمات وارده در صحنه به کام مرگ فرو رفته بود.
شامگاه شنبه /6شهریور جاری/ نیز برخورد یک دستگاه موتورسیکلت سوار با دیوار ساختمان احداث شده در کنار جاده روستایی زواجر - خدابنده، منجر به مرگ راکب شد.
این حادثه تلخ و مرگبار نیز به دلیل سرعت بالای موتورسیکلت رخ داده بود و راکب آن نیز که فاقد کلاه ایمنی بود پس از انتقال به بیمارستان امیرالمومنین شهرستان خدابنده به دلیل شدت جراحات وارده، جان خود را از دست می دهد.
شیرمحمدی به رانندگان توصیه کرد از حرکت با سرعت غیرمجاز و غیرمطمئنه به جد خودداری کنند که در غیر این صورت برای خود، سرنشینان و دیگر رانندگان و مسافران عبوری از مسیرهای ارتباطی خطرساز خواهند شد.
از ابتدای سال تاکنون 87 نفر در مسیرهای ارتباطی استان زنجان جان خود را از دست داده اند که این هشدار و زنگ خطری جدی برای رانندگان بی احتیاط و سهل انگار است.
597/6085[ منبع این خبر سایت ایرنا، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی