پزشکان خیر به نیازمندان جنوب تهران خدمات رایگان ارئه خواهند کرد

شهرری ـ ایرنا ـ شهردار منطقه 20 گفت: پزشکان خیر در نقاط محروم این منطقه جنوبی طی ایام سال به نیازمندان خدمات رایگان پزشکی ارئه خواهند کرد.

به گزارش ایرنا از شهرداری منطقه 20 سید احمد صفوی در حاشیه مراسم قدردانی از پزشکان، گفت: در راستای رویکرد اجتماعی محور مدیریت شهری و استفاده حداکثری از ظرفیت های بومی، 25 کانون پزشکان در منطقه 20 فعال هستند و زمینه همکاری با بیش از 50 پزشک در این منطقه جنوبی فراهم آمده است.
وی افزود: ویزیت رایگان اقشار نیازمند در محله های محروم و به ویژه روستاهای حاشیه ای شهرری از جمله اقدامات مستمری است که در طول سال از سوی پزشکان خیر انجام می شود تا افراد کم برخوردار نیز از خدمات سلامت محور بهره مند شوند.
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 20 نیز در این مراسم گفت: طبق روال هر سال، به مناسبت روز پزشک ده ها برنامه اجتماعی و فرهنگی از سوی مدیریت شهری به انجام رسیده است.
برومند نامداری به حضور در مراکز بهداشتی و درمانی اشاره کرد و افزود: یادواره اولین شهید پزشک، اهداء شاخه گل به پزشکان، قدردانی از دبیران کانون پزشکان محلات 20 گانه و ارائه خدمات رایگان درمانی در سراهای محله از دیگر فعالیت های انجام شده به مناسبت گرامیداشت مقام پزشک است.
وی در ادامه به برنامه های مستمر کانون پزشکان نیز اشاره کرد و گفت: در طول سال نیز پزشکان متخصص در سرای محلات، نقاط محروم و مرکز ری شناسی ویژه زائران حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) مستقر هستند و نسبت به ارائه خدمات رایگان اقدام می کنند.
مراسم قدردانی از پزشکان با حضور شهردار منطقه20، مدیران ارشد شهری شهرداری منطقه 20، روسای مراکز بهداشتی، درمانی و بیمارستانهای شهرری، پزشکان و سلامت یاران در مجموعه فرهنگی ورزشی ولیعصر(عج) برگزار شد.
3218[ منبع این خبر سایت ایرنا، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی