رویدادهایی که امروز دوشنبه در تبریز خبری می شوند

تبریز- ایرنا- نشست کارشناسی نخستین اجلاس وزیران گردشگری مجمع گفت و گوی همکاری آسیا، سفر وزیر تعاون،کار رفاه اجتماعی به تبریز اهم اخبار امروز دوشنبه تبریز را تشکیل می دهند.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، نشست کارشناسی نخستین اجلاس وزیران گردشگری مجمع گفت و گوی همکاری آسیا در هتل کایا تبریز امروز برگزار می شود.
همچنین وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی با حضور در تبریز مجتمع آب درمانی معلولان، مجتمع مسکونی 198 واحدی فرزندان ترخیصی بهزیستی و سایت مدیریت بحران را افتتاح می کند.
مرکز نگهداری معلولان و سالمندان کافی الملک شبستر نیز امروز با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افتتاح می شود.
خبرگزاری جمهوری اسلامی آذربایجان شرقی آمادگی دارد برنامه رویدادهای خبری روزانه استان را در قالب یک بسته خبری اطلاع رسانی کند.
دستگاه های اجرایی، سازمان ها، نهادها و شرکت های دولتی و عمومی می توانند برنامه های خبری روزانه خود را روز قبل از طریق شماره تلفن 33306666 و 33308888 به خبرنگاران ایرنا در مرکز استان اطلاع دهند و یا به شماره نمابر 33316114 ارسال کنند.
همچنین همکاران ما در دفتر مراغه نیز با شماره تلفکس 37229909 آماده دریافت برنامه های خبری دستگاه های اجرایی، سازمان ها، نهادها و شرکت های دولتی و عمومی شهرستان های جنوبی استان است.
گزارش خبری این رویدادها به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، بر روی سایت ایرنا استان http://www.irna.ir/eazarbaijan منتشر می شود.
6132/518[ منبع این خبر سایت ایرنا، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی