سكوت اتحاديه‌ها در ادغام صنفی/ منتقدان از صحبت منع شدند

یکی از رئیس‌های اتاق اصناف کشور در گفتگو با خبرنگار گروه اقتصادخبرگزاری میزان، با بیان این امر که باید برای مصاحبه در ارتباط با ادغام اتحادیه‌ها با دفتر اتحادیه تهران هماهنگ کنید گفت: اتاق اصناف تهران طی نامه‌ای از تمامی اتاق‌های اصناف کشور خواسته با هیچ خبرنگاری در این رابطه مصاحبه نکنند مگر اين كار با هماهنگي اتاق اصناف انجام شود.

وی افزود: برای صحبت در این باره باید با اتاق اصناف تهران هماهنگ شود و آنها برای مصاحبه هماهنگی‌های لازم را انجام خواهند داد و حتی حق اظهار نظر هم نداشته و تا از روابط عمومی دستور صادر نشود امکان مصاحبه وجود نخواهد داشت.

این رئیس اتحادیه در پایان اظهار کرد: بنده در این رابطه نظر دارم اما از آقایان اتاق بپرسید که چرا این نامه را به اتاق‌های اصناف کشور نوشته‌اند.

از سوی دیگر علی فاضلی رئیس اتاق اصناف ایران از صادر شدن این نامه ابراز بی اطلاعی کرده و به میزان گفت: این که نامه‌ای از طرف اتاق اصناف تهران به رئیس‌های اتحادیه فرستاده شده، گفته‌ای اشتباه است و لزومی برای این کار وجود ندارد.

 رئیس اتاق اصناف ایران ادامه داد: رؤسای اتحادیه باید اطلاع رسانی کنند و هیچ گونه منعی برای مصاحبه در ارتباط با ادغام اتحادیه‌ها وجود ندارد.

انتهای پیام/


[ منبع این خبر سایت میزان، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی