وزیر ارشاد دولت رجایی:بنی‌صدر و احمدی‌نژاد از یک قماش نیستند اما.../پایه‌گذارسفرهای استانی رجایی بود

سیاست > احزاب و شخصیت‌ها - وزیر فرهنگ و ارشاد دولت رجایی بنی صدر و احمدی‌نژاد را متفاوت و از دو قماش جدا برشمرد اما این را هم گفت که هیچ یک صلاحیت ریاست جمهوری را نداشتند.

عباس دوزدوزانی در گفت و گو با خبرآنلاین با بیان اینکه محمود احمدی نژاد و بنی صدر از یک قماش نیستند در مورد شباهت های این دو نفر گفت: این دو نفر از دو قماش غیر از هم، با دو ساختار مغایر بودند اما هیچ یک برای مسئولیت ریاست جمهوری صلاحیت نداشتند.

وی در خصوص تشبیه رجایی به احمدی نژاد در تبلیغات انتخاباتی ریاست جمهور احمدی نژاد  در سال 84 تصریح کرد: در اینجا به جاست مواضع صادره از سوی خواهر بزرگوارمان سرکار خانم عاتقه صدیقی همسر شهید رجایی که همزمان در مقابل آن ادعاهای پوچ و نامناسب منتشر شد، بار دیگر جهت اطلاع عموم در این ایام یادآوری شود.

وزیر ارشاد دولت رجایی افزود: عاتقه صدیقی سال 88 در چندین مقطع از تشبیه احمدی نژاد به شهید رجایی انتقاد و تأکید کرد كارهای احمدی‌نژاد شباهتی به رجايی ندارد و نباید او خود را به شهید رجایی تشبیه کند.

دوزدوزانی در پاسخ به این سوال که برخی شهید رجایی را پایه گذار سفرهای استانی می دانند،گفت: بله درست است. سفرهای استانی را شهید رجایی به حسب ضرورت حضور کابینه در نقاط مختلف کشور و درک کم و کیف موجود اجرایی در سراسر کشور و بررسی هرچه دقیق‌تر و نزدیک تر برای تصمیم سازی و تصمیم گیری بنیان گذاشت و سفرهای استانی متناسب با سلایق و خصایل او انجام می گرفت.

مشروح این گفتگو را {اینجا} بخوانید

29219

 [ منبع این خبر سایت خبرآنلاین، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی