نمره قبولی در 3 شاخص کلان اقتصادی

اقتصاد > اقتصاد سیاسی - شمس اردکانی گفت:دولت در سه حوزه کاهش نرخ تورم،اهتمام بر مثبت کردن رشد اقتصادی و توسعه بخش انرژی عملکرد مثبتی داشته است.

این کارشناس ارشد اقتصاد انرژی در گفت وگو با خبرآنلاین،با بیان اینکه فشارهای بیرونی از جمله لابی صهیونیستی در سه سال گذشته علیه ایران افزایش یافت،اظهارداشت:نباید فراموش کرد که شاه عربستان در جریان مذاکرات هسته ای علیه ایران لابی می کرد که این مذاکرات به نتیجه برسد.در این مدت دشمنان خارجی از هیچ کوششی علیه ایران فروگذار نبودند،البته در داخل هم گروهی همراهی می کردند.

وی افزود:تجار تحریم و کسانی که از آشوب و تحریم سود می بردند نیز در این میان دشمن را همراهی می کردند و با مخالفت های خود در راه توافق هسته ای سنگ اندازی می کردند.

شمس اردکانی با بیان اینکه ملت ایران علاوه بر دشمنان خارجی  در داخل هم دشمنانی دارند،گفت: دشمن ملت ایران بیکاری،رکود و توسعه نیافتگی است.

او در عین حال گفت: بروکراتهایی که در دولت مسئولیت گرفتند،افراد تولیدگرا نبودند در نتیجه گاهی مواقع با عدم هماهنگی هایی هم در بین بخش تولید و سیاست گذاری مواجه بودیم،اما در مجموع کارنامه اقتصادی دولت،کارنامه قابل قبولی است.

3535

 [ منبع این خبر سایت خبرآنلاین، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی