کاهش مشکلات حمل و نقل در شرق تهران/ پایانه علم وصنعت مهرماه به بهره‌برداری می‌رسد

جامعه > مشکلات مردم - شهرداری تهران اعلام کرد با هدف کاهش مشکلات مردم در حوزه حمل و نقل در شرق تهران، فاز دوم پایانه علم و صنعت در نیمه ابتدایی مهرماه به بهره‌برداری می رسد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین برخی از مخاطبان سرویس مشکلات مردم نسبت به مشکلات ترافیکی در تهران گلایه می کردند. عمده ترین مشکلاتی که آنها از آن یاد می کردند، توقف تاکسی ها و خودروهای مسافربر شخصی در حاشیه خیابانها و ایجاد راه بندان بود. همچنین فقدان مکان مناسب برای پارکینگ خودروهای سبک و سنگین همواره مورد اعتراض شهروندان بود. شهرداری تهران اعلام کرد با هدف کاستن از این مشکلات، توسعه پایانه های محلی را در دستور کار قرار داده است.
در همین راستا شهردار منطقه 8 در شرق تهران از پیشرفت 95 درصدی فاز دوم پایانه علم و صنعت در محله دردشت خبر داد و گفت: سرعت خدمات حمل و نقل عمومی به شهروندان افزایش می یابد.
لازم به ذکر است پروژه عمرانی پایانه علم و صنعت به عنوان مهم ترین عملیات عمرانی در حوزه توسعه حمل و نقل و عمومی درشرق تهران و فعالیت شاخص شهرداری منطقه 8 محسوب می شود.
بهمن نوری، شهردار منطقه 8 تهران در این باره گفت:پروژه عمرانی پایانه علم و صنعت در محله دردشت یکی از مهم ترین فعالیت های عمرانی در حوزه توسعه حمل و نقل و عمومی درشرق تهران محسوب می شود که اکنون با 5 هزار متر مربع مساحت در وضعیت ساخت و نصب پوشش پایانه و اصلاح هندسی در حال انجام است.
شهردار منطقه 8 در ادامه گفت: این پروژه در حال حاضر با سرعت قابل قبول و پیشرفت فیزیکی95 درصد در حال آماده سازی است که براساس زمانبندی مدیریت شهری طبق استاندارد در زمان تعیین شده تا نیمه اول مهرماه سال جاری به بهره برداری می رسد که با راه اندازی آن سرعت خدمات در حوزه حمل و نقل عمومی منطقه افزایش یافته و به استاندارد های مدیریت شهری نزدیک می شویم.
او در ادامه بیان کرد: با توجه به این که پروژه عمرانی پایانه علم و صنعت در مرکز منطقه واقع شده است با تکمیل این پروژه عمرانی در حوزه توسعه حمل و نقل و عمومی ما دیگر نه تنها شاهد کمبود فضای ایستگاهی نخواهیم بود بلکه میزان قابل توجهی از مشکلات اعلامی شهروندان درحوزه حمل و نقل این منطقه رفع می شود.


46231

 [ منبع این خبر سایت خبرآنلاین،جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی