نخستین شرکت تولیدی آب آشامیدنی دانش بنیان کشور افتتاح شد

کارخانه آب معدنی
نخستین شرکت تولیدی آب آشامیدنی دانش‌ بنیان فناوری کشور به مناسبت هفته هفته دولت با حضور قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در شهرک صنعتی امام‌زاده عبدالله(ع) شهرستان آمل افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از آمل، با حضور قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت، استاندار مازندران و مسئولان استانی و شهرستانی، شرکت آب آشامیدنی ورسای به عنوان اولین واحد تولیدی آب آشامیدنی دانش بنیان کشور در فاز نخستشهرک صنعتی امامزاده عبدالله (ع) این شهرستان به بهره‌برداری رسید.

مدیرعامل شرکت آب آشامیدنی ورسای آمل شامگاه یکشنبه در این مراسم با بیان اینکه ساخت این واحد تولیدی در سال 92 در دستور کار قرار گرفت، گفت: این شرکت در دو طبقه و با سه خط تولید در ساعت 30 هزار بطری آب تولید می‌‌کند.

مسعود امینی ادامه داد: این واحد به عنوان نخستین شرکت آب آشامیدنی غنی شده با املاح معدنی از جمله طرح دانش بنیان فناوری کشور بوده که با بسته‌بندی‌های متنوع به توزیع و صادرات سراسر کشور می‌پردازد.

وی خاطرنشان کرد: شرکت آب آشامیدنی ورسای با 20 میلیارد تومان هزینه و فعالیت سه شیفته تعداد 150 نفر اشتغال‌زایی ایجاد کرده است.

انتهای پیام/
 [ منبع این خبر سایت تنسیم نیوز، استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی