دشمنان از سازمان‌های حقوق بشری برای فشار بر ایران استفاده ابزاری می‌کنند

سید محمد حسینی شاهرودی
نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان گفت: استفاده ابزاری غربی‌ها از سازمان ملل، بحث هسته‌ای و حقوق بشر برای مقابله با ایران سبب شد این سازمان‌ها از درجه اعتبار ساقط شوند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج  و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر نماینده ولی‌فقیه در کردستان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرود شامگاه یکشنبه در چهارمین نشست هم اندیشی اعضای کمیته‌های مرکز پژوهش‌ها و مطالعات راهبردی و نخبگان سیاسی استان ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: شهید رجایی هم از جهت رعایت اخلاق و هم از جهت رسیدگی به حل مسائل و مشکلات مردم و جامعه یک شاخص بود و نامگذاری هفته دولت، ماندگاری این شهدا و شاخص‌بودن آنها را نشان می‌دهد.

وی گفت: دشمنان برای ایجاد مشکل و اختلال در بخش‌های مختلف کشور از راه‌های گوناگون وارد می‌شوند و استفاده از فرصت‌هایی مانند انتخابات و بحث وحدت نمونه‌های آشکاری از مجاری ورودی آنهاست که برای مقابله با آن باید تلاش کنیم.

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان تصریح کرد: فضای کشور آرام آرام به سمت یک فضای انتخاباتی می‌رود و انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراها بحث مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد و در شرایط کنونی باید تلاش کنیم وحدت ملی حفظ و قدرت ملی ما ارتقا یابد و آمادگی برای برگزاری برنامه‌های انتخاباتی با حضور حداکثری مردم افزایش پیدا کند.

وی با اشاره به اینکه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران دشمنان شرایط سختی را بر ما تحمیل کرده‌اند، گفت: ما دوران و شرایط سختی داشته‌ایم اما هیچگاه به خاطر این شرایط سخت انتخابات را به تاخیر نینداخته‌ایم و این موضوع یکی از افتخارات نظام است.

آیت‌الله حسینی‌شاهرودی اظهار علنی دشمنی‌های غرب در عین انعقاد پیمان و قراردادها را نشان از کینه عمیق و قلبی دشمنان دانست و افزود: کینه قلبی دشمنان از ما زیاد است آنها زمان طولانی و هزینه‌های گزافی برای جدا‌کردن مردم از نظام صرف کردند اما نتوانستند و عجز خود را برای مقابله با نظام اعلام کرده‌اند.

وی با اشاره به استفاده ابزاری دشمنان از سازمان‌های حقوق بشری برای فشار بر ایران اظهار کرد: استفاده ابزاری غربی‌ها از سازمان ملل، بحث هسته‌ای و حقوق بشر برای مقابله با ایران سبب شد این سازمان‌ها از درجه اعتبار ساقط شوند.

نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: دشمنان برای ایجاد مشکل و اختلال در بخش‌های مختلف کشور از راه‌های گوناگون وارد می‌شوند و استفاده از فرصت‌هایی مانند انتخابات و بحث وحدت نمونه‌های آشکاری از مجاری ورودی آنهاست که برای مقابله با آن باید تلاش کنیم.

وی از رعایت قانون و اخلاق انتخاباتی به عنوان دو عامل مهم وحدت بخشی در موضوع انتخابات نام برد و گفت: همه افراد با سلایق و ذائقه‌های مختلف می‌خواهند به یک مسیر برسند و باید یقین داشت که با رعایت حد و مرزها و اخلاق انتخاباتی نتایج مثبتی می‌گیریم.

نماینده ولی فقیه در کردستان با بیان اینکه مقاوم‌سازی در عرصه‌های مختلف لازم است، تصریح کرد: در مقابل تهدیدات و اقدامات دشمنان باید در عرصه‌های اقتصادی مقاوم‌سازی کنیم و با اتکا به داخل و بهر‌ه‌گیری از توانمندی‌های داخلی می‌توانیم در مقابل تکانه‌های خارجی ایستادگی کنیم.

وی گفت:  ایجاد شرایط برگزاری انتخابات سالم و تبیین اهمیت حضور حداکثری در انتخابات از وظایف ما و همه نخبگان سیاسی است و برگزاری چنین گردهمایی‌هایی که از گروه‌ها و علایق مختلف در آن حضور دارد بسیار پر برکت بوده و مزایای ثمربخش و امید آفرین دارد.

انتهای پیام/[ منبع این خبر سایت تنسیم نیوز، استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی