227 پروژه اقتصاد مقاومتی در منطقه پنج کرمان در حال اجراست

استاندار کرمان رزم حسینی
استاندار کرمان با اشاره به اینکه منطقه پنج اقتصاد مقاومتی دراستان ۱۹۰ هزار جمعیت دارد و شامل شهرستان‌های راور، کوهبنان و زرند می‌شود، گفت: ۲۲۷ پروژه اقتصاد مقاومتی در این مناطق در حال اجراست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، علیرضا رزم‌حسینی صبح امروز در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی (گام دوم مثلث توسعه اقتصادی) با اشاره به اینکه  در منطقه پنج اقتصادی زرند، راور و کوهبنان مردمی کردن اقتصاد را با جدیت پیگیری می‌کنیم، اظهار داشت: شرکت‌های توسعه‌گرا را وارد کار کرده‌ایم تا در کنار فعالیت‌های متفاوت، فعالیت‌های توسعه‌ای منطقه به آن‌ها داده شود.

وی با اشاره به اینکه در کنار فعالیت‌های اقتصادی دولت تنها سیاست‌گذاری و نظارت را انجام می‌دهد، افزود: فرمانداران در هر منطقه پیشتیبان این اقدام هستند و با مدیران منطقه‌ای اقتصادی همکاری همه جانبه دارند.

استاندار کرمان با بیان اینکه مدیران اقتصادی نیز بر روی ظرفیت‌های منطقه سرمایه‌گذاری انجام می‌دهند که در این راستا برای شرکت ثروت و اشتغال‌زایی ایجاد می‌شود، تصریح کرد: بعضی از مناطق مشاوران از داخل و خارج کشور گرفتند و در مرحله شناسایی ظرفیت‌های هر منطقه هستند.

رزم‌حسینی با تأکید بر اینکه اقتصاد مقاومتی واقعی با استفاده از ظرفیت‌های بخش غیردولتی انجام می‌شود، گفت: منطقه پنج اقتصاد مقاومتی در استان 190 هزار جمعیت دارد و شامل شهرستان‌های راور، کوهبنان و زرند می‌شود که در این منطقه  227 پروژه از پروژه‌های اقتصاد مقاومتی در حال اجراست.

انتهای پیام/[ منبع این خبر سایت تنسیم نیوز، استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی