45 پروژه آموزشی با اعتبار 365 میلیارد ریال در استان فارس به بهره‌برداری رسید

21 پروژه نوسازی مدارس خراسان جنوبی افتتاح می شود
مدیرکل نوسازی مدارس استان فارس گفت: در هفته دولت امسال ۴۵ پروژه آموزشی در استان فارس در قالب ۳۱۰ کلاس درس با اعتباری بالع بر ۳۶۵ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

احمد دست‌نیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در لامرد اظهار داشت: در هفته دولت امسال 45 پروژه آموزشی در استان فارس در قالب 310 کلاس درس با اعتباری بالع بر 365 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید که یکی از پروژه‌ها سالن ورزشی شهدای فرهنگی لامرد است.

وی افزود: در سطح شهرستان لامرد 24 پروژه آموزشی از محل اعتبارات دولتی و مشارکت‌های خیرین در حال ساخت است که در طول سال تحصیلی 96-95 بیش از 80 درصد آنان به بهره‌برداری می‌رسد.

دست‌نیان خاطرنشان کرد: خیراندیشان در سطح شهرستان لامرد در امر مدرسه سازی همواره حضوری فعال داشته‌اند و امسال بالغ بر 40 میلیارد ریال پروژه‌های آموزشی با مشارکت خیرین این شهرستان در دست اجرا است.

مدیرکل نوسازی، تجهیز و توسعه مدارس استان فارس گفت: در حوزه استانداردسازی سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی در سطح مدارس استان فارس 11 هزار و 200 کلاس درس استانداردسازی شده و بخاری‌های نفتی در مدارس در کل استان فارس جمع‌آوری شده است.

وی خاطرنشان کرد: در مناطق گرمسیر استان فارس نیز مانند شهرستان لامرد از اسپلیت‌های دارای سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی در مدارس استفاده می‌شود.

انتهای پیام/[ منبع این خبر سایت تنسیم نیوز، استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی