شعبه مرکزی بانک مهر اقتصاد اردبیل دهه فجر افتتاح می‌شود

محمد اکبری
معاون پشتیبانی و مهندسی بانک مهر اقتصاد گفت: شعبه مرکزی بانک مهر اقتصاد اردبیل دهه فجر افتتاح می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل محمد اکبری صبح امروز در جلسه بررسی پروژه‌های بانک مهر اقتصاد استان اردبیل اظهار داشت: بانک مهر اقتصاد به لطف خدا با تمام افت و خیز هایش به ثبات قابل قبولی رسیده به طوری که پس از گذشت بیش از دو دهه از آغاز فعالیت خود در جمع پنج بانک کشور قرار دارد و بسیاری از بانک ها را پشت سر گذاشته است.

وی با اشاره به اعتماد مردم نسبت به بانک مهر اقتصاد افزود: اعتماد مردم بزرگ ترین سرمایه این بانک محسوب می‌شود لذا باید با اتکال بر خداوند منان و تکیه بر تخصص و تعهد کارکنان پر تلاش مجموعه مهر، هر چه بیشتر اطمینان عمومی بانک را افزایش داد.

معاون پشتیبانی و مهندسی بانک مهر اقتصاد گفت: در مجموعه اخلاق مدار بانک مهر اقتصاد آنچه اهمیت دارد ادای تکلیف و مسئولیت است و حصول نتیجه در صورت عمل خالصانه و دلسوزانه بی شک مثبت می‌شود، اما آنچه بیشتر از نتیجه اهمیت دارد انجام درست مسئولیت است.

اکبری افزود: امیدواریم با توجه به سرعت اجرای پروژه نسبت به ماههای گذشته، با همت و تلاش و همدلی کارفرما و دستگاه نظارت، به حول و قوه الهی در دهه مبارک فجر شاهد افتتاح ساختمان شعبه مرکزی اردبیل باشیم .

وی کارت اعتباری خرید کالای ایرانی را یکی از اقدامات مهم بانک مهر اقتصاد در راستای حمایت از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و تولید داخلی عنوان کرد و گفت: در این طرح بانک با ارائه تسهیلات به متقاضیان خرید کالاهای ساخت داخل و حمایت از مصرف کننده و تولید کنندگان داخلی در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی حرکت می کند.

اکبری خاطر نشان کرد: با تسهیلات اقتصاد مقاومتی بانک مهر اقتصاد تا کنون بیش از 180 هزار شغل در کشور ایجاد شده است و بنا داریم به فضل پروردگار در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل این رویه را با قدرت و قوت بیشتری ادامه دهیم.

معاون پشتیبانی و مهندسی بانک مهر اقتصاد در بازدید از کارخانه ساخت اسکلت ساختمان مدیریت شعب استان، پیشرفت کار را در گرو تلاش و جدیت کارشناسان ، پیمانکاران و دستگاههای نظارت دانست و افزود : پروژه ساختمان مدیریت شعب استان بعنوان یکی از بزرگترین پروژه های در دست احداث بانک مهر اقتصاد باید در سریعترین زمان ممکن به بهره برداری رسیده و تا آخر شهریورماه کلیه مراحل ساخت و نصب اسکلت بندی به اتمام رسیده و تحویل کارفرما گردد که با توجه به پیشرفت فعلی پروژه این امر دور از انتظار نیست .

پروژه ساختمانی مدیریت شعب استان اردبیل در زمینی به مساحت551 مترمربع و در 10طبقه با امکاناتی از قبیل صندوق امانات، بایگانی راکد، خزانه، سالن کنفرانس و مهمانسرا در حال احداث می‌باشد .

 پروژه ساختمانی شعبه نمین نیز در زمینی به مساحت 240 مترمربع در حال احداث می باشد که با 70 در صد پیشرفت، تا پایان امسال قابل بهره برداری است.

انتهای پیام/[ منبع این خبر سایت تنسیم نیوز، استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی