جمعیت استان البرز رشد بیشتری نسبت به فعالیت‌های اقتصادی ایجاد شده داشته/البرز به‌خاطر برخی محدودیت‌ها به طور مناسب رشد نکرده است

کارت زرد مجلس به نعمت زاده
وزیر صنعت با بیان اینکه استان البرز از ویژگی‌های مناسبی برخوردار است، گفت: جمعیت استان رشد بیشتری نسبت به فعالیت‌های ایجاد شده داشته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، محمدرضا نعمت‌زاده در دیدار با آیت‌الله سیدمحمدمهدی حسینی‌همدانی که صبح امروز با حضور استاندار و جمعی از مدیران کل در دفتر امام‌جمعه کرج برگزار شد، اظهار داشت: استان البرز از ویژگی‌های مناسبی برخوردار است.

وی افزود: البرز به‌خاطر محدودیت‌های مقررات، زمین و فضا نتوانسته به طور مناسب رشد کند ولی صنایعی از سابق در این استان ایجاد و صنایعی دیگر نیز به ظرفیت‌های صنعتی این استان افزوده شده است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه به دلیل فعالیت‌های صنعتی در استان رفت و آمد دارم، گفت: جمعیت استان رشد بیشتری نسبت به فعالیت‌های ایجاد شده داشته است.

افتتاح طرح‌های صنعتی در شهرک صنعتی اشتهارد

همچنین با حضور وزیر صنعت صبح امروز طرح‌های صنعتی در شهرک صنعتی اشتهارد به بهره‌برداری رسید. نعمت‌زاده همچنین در حاشیه افتتاح چند پروژه در اشتهارد از چند واحد صنعتی بازدید کرد.

انتهای پیام/[ منبع این خبر سایت تنسیم نیوز، استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی