درپی واگذاری توسعه استان به بخش غیردولتی واقعی هستیم

استاندار کرمان

استاندار کرمان گفت: امیدواریم بتوانیم تا پایان امسال اقدام عملیاتی در راستای مردمی کردن اقتصاد انجام دهیم و بتوانیم کار توسعه استان را به بخش غیردولتی واقعی واگذار کنیم.

به گزارش ایسنا ، "علیرضا رزم حسینی" صبح امروز 8 شهریورماه در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان کرمان، گام دوم مثلث توسعه منطقه پنج(زرند و کوهبنان) اظهار کرد: یکی از سیاست های اصلی اقتصاد مقاومتی، مردمی کردن اقتصاد است که براساس تجربه استان طی سه سال گذشته که این نوع سبک کار در اقتصاد مقاومتی در استان مورد تایید ستاد فرماندهی کشور قرار گرفته، مسوولیت دادن به شرکت های توسعه گرا در راستای توسعه استان است.

وی افزود: این الگو به همه استان تسریع است که روز نخست از قلعه گنج آغاز کردیم و امروز با توجه به استمرار این حرکت جهادی، توانستیم آن را در سطح استان تعمیم بدهیم ضمن آنکه باید تاکید کرد که پروژه های اقتصاد مقاومتی هیچ منافاتی با طرح های مثلث توسعه اقتصادی نخواهد داشت و کارهای قبل به روال خود انجام می شود.

رزم حسینی بیان کرد: مدیران مناطق هشتگانه اقتصادی استان، در جهت شناسایی ظرفیت های منطقه و توانمند کردن مردم هستند و انتظار داریم ظرفیت ها توسط همکاری شرکت، منابع بانکی و کمک دولت تبدیل به ثروت شوند.

استاندار کرمان گفت: یکی از اولین پیشنهادات در مناطق زرند و کوهبنان این بود که دوخت لباس های مورد نیاز شرکت میدکو در همین منطقه انجام شود و فرمانداران در راستای انجام امور با مدیران اقتصادی همکاری می کنند.

وی افزود: امیدواریم بتوانیم تا پایان امسال اقدام عملیاتی در راستای مردمی کردن اقتصاد انجام دهیم و بتوانیم کار توسعه استان را به بخش غیردولتی واقعی واگذار کنیم.

انتهای پیام[ منبع این خبر سایت ایسنا، استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی