مسابقات پرس سینه قهرمانی نابینایان گیلان پایان یافت

رشت - ایرنا - مسابقات پرس سینه قهرمانی نابینایان و کم بینایان استان گیلان ، با معرفی نفرات برتر در رشت پایان یافت .

به گزارش روز دوشنبه خبرنگار ایرنا ، در این دوره از رقابت ها که به مناسبت گرامیداشت هفته دولت برگزار شد ، حدود 200 ورزشکار این رشته ورزشی از شهرها و بخش های مختلف استان گیلان حضور داشتند .
ورزشکاران نابینا و کم بینای شرکت کننده در این دوره از رقابت ها ، در رده های سنی جوانان و بزرگسالان ، در سالن ورزشی البرز شهرستان رشت با هم به رقابت پرداختند .
در پایان این رقابت ها و در رده سنی جوانان ، رسول نصیری و بهروز امید از رشت ، هانی علیپور از املش و محمدمهدی سلخوری از لوشان در اوزان مختلف توانستند عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را کسب کنند .
همچنین در پایان رقابت های پرس سینه قهرمانی نابینایان و کم بینایان استان گیلان در رده سنی بزرگسالان علی نورانی ، سیدهادی حسینی، امیر گل علی پور ، مرتضی قمی ، فرامرز مظفرپور ، روحان احمدی و سعید باقری همگی از رشت ، حمید پاکباز و مهدی مشتاق از رودسر در اوزان مختلف مقام نخست را به خود اختصاص دادند .
در پایان از سوی مسئولان برگزاری این دوره از رقابت ها ، به نفرات برتر رده های سنی مختلف مسابقات پرس سینه قهرمانی نابینایان و کم بینایان استان گیلان ، لوح و مدال قهرمانی اهداء شد .
7285/2007[ منبع این خبر سایت ایرنا، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی