دردسر کفش‌های شاهرخان برای کفاش +عکس

مرد پاکستانی به اتهام ساخت صندل برای شاهرخ خان روز جمعه بازداشت شد.
رکنا: مرد پاکستانی که سفارش ساخت صندل برای شاهرخ خان " Shah Rukh Khan" بازیگر هندی را داشت به اتهام کشتارغیرقانونی آهو و استفاده از آن در ساخت صندل توسط پلیس بازداشت شد.

پلیس روز جمعه بر اساس طرح شکایت سازمان حمایت از حیات وحش پاکستان کفاش معروف پیشاوری را که با پوست آهو برای بازیگر بالیوود شاهرخ خان صندل ساخته است را بازداشت کرد. دستگیری کفاش به خاطر دوختن کفش شاهرخ‌خان
جهانگیر خان با تجربه ترین و یکی از قدیمی ترین استادان کفاش است که سال هاست افتخار ساخت صندل برای بازیگران، سیاستمداران و سایر افراد مشهور را با خود یدک می کشد. کفش های وی اغلب به کشورهایی دیگر صادر می شود. کشتار گوزن و آهو در پاکستان طبق تصویب قانونی ممنوع شده است، بنابراین پلیس به درخواست سازمان مذکور جهانگیرخان را برای ارائه پاره ای از توضیحات در خصوص چگونگی دسترسی به این پوست و شناسایی سایر افراد که درگیر این فعالیت های غیرقانونی هستند بازداشت کرده و تحت بازجویی قرار داده است.

این سفارش توسط شخصی که ماه آینده قرار بوده شاهرخ خان را ملاقات کند به جهانگیرخان داده شده، چرا که شاهرخ خان علاقه وافری به صندل پیشاوری دارد. صندل های فروشگاه جهانگیرخان اغلب به درخواست مهاجران به دیگر نقاط جهان از جمله انگلیس، دبی و استرالیا صادر می شود.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز، فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی