کربکندی: توقعات از تیم ملی باید منطقی باشد/ در حالت طبیعی باید قطر را ببریم

کربکندی
دروازه‌بان پیشین تیم ملی فوتبال ایران تأکید کرد که توقعات رسانه‌ها و مردم از تیم ملی باید منطقی باشد.

رسول کربکندی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد شرایط تیم ملی برای بازی پنجشنبه مقابل قطر گفت: بازی اول همیشه سختی‌های خاص خودش را دارد به‌خصوص برای تیمی که ساختارش تغییر کرده و شرایط جدیدی را تجربه می‌کند. با این شرایط باید توقعات مردم و رسانه‌ها از تیم ملی معقولانه و منطقی باشد و باید این را در نظر گرفت که تیم ملی نیاز به زمان دارد.

وی ادامه داد: ما در خانه بازی می‌کنیم و گرفتن سه امتیاز در اولین بازی برای‌مان بسیار حائز اهمیت است، از طرفی باید بگویم که بازی‌های بیرون از خانه برای ما بسیار مهم است. قطر هم در این سال‌ها نشان داده  که حریف آسانی برای ما نبوده است و عدم شناخت کافی از این تیم هم می‌تواند برای ما کمی مشکل‌ساز باشد.

دروازه‌بان پیشین تیم ملی فوتبال ایران در مورد قدرت خط حمله این تیم و شرایط خوبی که مهاجمان تیم ملی از جمله سردار آزمون دارند، اظهار داشت: ایران در همه خطوط وضعیت خوبی دارد و قدرت خط حمله تیم ملی هم بالاست. بازیکنانی مثل آزمون می‌توانند به تیم ملی کمک کنند و امیدوارم با این جوان‌های با انگیزه به جام جهانی صعود کنیم.

کربکندی پیش‌بینی‌اش از نتیجه بازی ایران و قطر را این‌طور مطرح کرد: فوتبال قابل پیش‌بینی نیست، ولی در حالت طبیعی باید قطر را ببریم. امیدوارم در این بازی خانگی سه امتیاز را بگیریم.

انتهای پیام/[ منبع این خبر سایت تنسیم نیوز، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی