از این به بعد فقط بازیکنان آماده را به مسابقات می‎بریم/ می‎خواهیم باری را از روی دوش فدراسیون برداریم

احمدوند تنیس
سرمربی تیم ملی تنیس گفت: از این پس فقط بازیکنان آماده را به مسابقات می‎بریم و هر فردی که در تست‎های پزشکی و آمادگی جسمانی امتیازات لازم را کسب کند، وارد اردو می‎شود.

سعید احمدوند در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص زمان آغاز اردوی تیم ملی تنیس ایران، اظهار داشت: بر اساس برنامه‎ریزی‎های صورت گرفته اردوی تیم ملی از شنبه هفته آینده آغاز می‎شود. در سه روز نخست این اردو از ورزشکاران تست‎های پزشکی و آمادگی جسمانی می‎گیریم و اردو رسما از شانزدهم شهریور برپا خواهد شد.

وی ادامه داد: در ترکیب تیم ملی یکسری از افراد مانند شاهین خالدان و انوشا شاهقلی نفراتی کلیدی هستند اما برای نخستین بار قصد داریم باری را از روی دوش فدراسیون و تیم ملی برداریم. به این معنا که فقط بازیکنان آماده را به مسابقات می‎بریم و هر فردی که در تست‎های پزشکی و آمادگی جسمانی امتیازات لازم را کسب کند، وارد اردو می‎شود.

سرمربی تیم ملی تنیس گفت:‌ بازیکنانی که در تست‎های بدنی نمرات قابل قبولی کسب نکند، در اردوی تیم ملی جایی ندارند، البته این به معنای خط خوردن آنها نیست؛ بلکه به این نفرات زمان مشخصی داده می‎شود که خود را آماده کنند. در غیر این صورت جایی در تیم ملی نخواهند داشت.

احمدوند یادآور شد: همواره به این صورت بوده است که فدراسیون برای تیم ملی یک اردوی 6 ماهه را برگزار می‎کرد که 3 ماه از این مدت زمان صرف آماده سازی بدنی بازیکنان می‎شد. در واقع تیم ملی به محلی برای آماده‎سازی بازیکنان بدل شده بود. این موضوع به عادت بدی تبدیل شده است که از این پس چنین بدعتی در تیم ملی وجود نخواهد داشد. اگر بخواهیم حرفه‎ای شویم باید دید و رفتاری حرفه‎ای داشته باشیم.

وی عنوان کرد: احتمالا در گروه دوم رقابت‎های دیویس کاپ آسیا و اقیانوسیه  با یکی از کشورهای پاکستان، تایلند، فیلیپین و اندونزی بازی خواهیم داشت. از تمامی‎ آنها شناخت کافی داریم و بهترین قرعه ممکن برای ما بازی با اندونزی است. به دلیل قوانین در صورتی که با قرعه اندونزی روبه‎رو شویم، در تهران میزبان این تیم خواهیم بود.

احمدوند گفت: در گروه دو تیم‎ها و بازیکنان حرفه‎ای هستند به همین دلیل کار خیلی دشواری داریم. سختی کاری به حدی است که نمی‎توانم در این خصوص توضیحی بدهم. باید تلاش کرد و با تمام توان جنگید.

انتهای پیام/[ منبع این خبر سایت تنسیم نیوز، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی