استاندار هرمزگان:برای اصلاح جامع نظام اداری برنامه ای کارآمد داریم

بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان با بیان اینکه به مشارکت مردم و بخش خصوصی اعتقاد اصولی و ویژه داریم، گفت: برای اصلاح جامع نظام اداری برنامه ای کارآمد داریم که در راستای اقتصاد مقاومتی نیز خواهد بود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، جاسم جادری یکشنبه شب در مراسم جشن هفته دولت که در بوستان غدیر بندرعباس برگزار شد، اظهار داشت: تا نظام اداری اصلاح نشود هزینه کارها و امور بیشتر خواهد شد و هر چه دولت عائله مندتر باشد هزینه بیشتری باید از جیب مردم مصرف شود.
وی خاطرنشان کرد: هر چه دولت چابک تر و کوچک تر باشد و امور به دست مردم و بخش خصوصی سپرده شود، کارها بهتر انجام و نظام با رویه رشد بیشتری روبرو خواهد شد.
استاندار هرمزگان تاکید کرد: دولت نباید رقیب بخش خصوصی باشد، بلکه باید شرایط را برای رقابت بخش خصوصی فراهم کند و این تفکر را باید به طور کامل و با باور تمام پیاده کرد که بخش خصوصی امور را در دست بگیرد.
جادری با اشاره به حجم سرمایه گذاری های بخش خصوصی، عنوان کرد: بخش خصوصی در سه سال اخیر حضور خوبی در حوزه عمرانی و زیرساختی استان هرمزگان داشته که در این راستا می توان به حضور سرمایه گذاران در ایجاد و توسعه آب شیرین کن های استان اشاره کرد.
وی ادامه داد: با توجه به اجرای اصل 44 قانون اساسی، تاکید ویژه ای به کاهش تصدی گری دولت در امور داریم کما اینکه در دولت تدبیر و امید با برگزاری دو همایش سرمایه گذاری در استان 78 تفاهم نامه منعقد شده است.
دوم تا هشتم شهریورماه به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر به نام هفته دولت نام گذاری شده است.
7198/ 6048[ منبع این خبر سایت ایرنا، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی