دولتمردان شهید رجایی و باهنر را الگوی خود قرار دهند

مشهد- ایرنا- امام جمعه خلیل آباد گفت: ملت و به ویژه دولتمردان باید شهید رجایی و باهنر را سرلوحه کار و الگوی خود قرار دهند.

حجت الاسلام علی ناهیدی یک شنبه شب در مراسم بزرگداشت شهیدان باهنر و رجایی در خلیل آباد با گرامیداشت یاد شهدا مردمی بودن را از ویژگیهای شخصیتی شهیدان رجایی و باهنر دانست.
وی با اشاره به اخلاص آنان در عمل افزود: ماندگاری نام شهید رجایی به خاطر پذیرش مسئولیت برای خدمت رسانی است از این رو مسئولان باید همواره برای خدمت به مردم بکوشند.
وی ساده زیستی و مقابله با اشرافی گری را از دیگر ویژگی های این شهیدان عنوان کرد و گفت: مسئولان باید مشی مخلصانه زندگی خود را حفظ کرده و تلاش بی وقفه و خدمت به مردم، مردم داری و مسئولیت شناسی را در عمل داشته باشند.
وی اظهار کرد: این یژگی های بارز شهیدان رجایی و باهنر باعث شد منافقین این دو بزرگوار را در آتش کینه خود به شهادت برسانند.
ناهیدی گفت: پیشرفت های امروز نظام و انقلاب مرهون خون پاک شهدا و صبر و بردباری خانواده های آنان، جانبازان و ایثارگران است.
وی با تأکید بر زنده نگه داشتن یاد شهدا افزود: باید در مراسم و مجالس مختلف از شهدا یاد شود و تمام کارها در راستای اهداف شهدا باشد.
وی اظهار کرد: اگر چه کمبودها و نقص هایی وجود دارد اما باید صادقانه آنها را با مردم در میان بگذاریم زیرا آنها همیشه پشتیبان مسئولان بوده اند و با وحدت و یکپارچگی در برابر دشمنان ایستاده اند.
شهرستان خلیل آباد در 242 کیلومتری مشهد قرار دارد.
7497 / 6053[ منبع این خبر سایت ایرنا، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی