سه طرح عمرانی و یک طرح صنعتی در بروجرد به بهره برداری رسید

بروجرد - ایرنا - در هفتمین روز از گرامیداشت هفته دولت، سه طرح عمرانی و یک طرح تولیدی با حضور مسئولان بروجرد در این شهرستان به بهره برداری رسید.

به گزارش ایرنا رئیس شبکه بهداشت و درمان بروجرد در آیین بهره برداری از طرح خانه بهداشت قلعه حاج عبدالله گفت: این خانه بهداشت در منطقه گلدشت بروجرد با 2 میلیارد ریال اعتبار ساخته شده است.
محسن صیرفی مجموع خانه ها و مراکز بهداشت این شهرستان رادرمجموع 114 واحد عنوان کرد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان بروجرد افزود: مرکز مشاوره قبل از ازدواج نیز در آزمایشگاه تشخیص طبی بروجرد با اعتباری نزدیک به 500 میلیون ریال راه اندازی شده است.
وی اظهار کرد: سه طرح دیگر شامل اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره)، مرکز درمان بستر اشترینان و مرکز مدیریت بحران بیمارستان چمران نیز در سه ماه آینده به بهره برداری می رسند.

** بهره برداری از لاین شرقی خیابان ساحلی و راه دسترسی جاده کمربندی به پارک بیرجندی
شهردار بروجرد در آیین بهره برداری از لاین شرقی خیابان ساحلی و راه دسترسی جاده کمربندی به پارک بیرجندی گفت: برای این طرح ها به ترتیب هشت میلیارد و 500 میلیون ریال و 10 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
منوچهر یوسفی افزود: طرح بازسازی لاین شرقی بوستان شهید بهشتی و فاز اول پارک خانواده (دیده ور) از دیگر طرح های بهره برداری شده در هفته دولت می باشند.

** بهره برداری از مجموعه ساخت بتن سیال
سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد در این باره گفت: این طرح شامل ساخت بتن سیال می باشد که با سرمایه گذاری اولیه شش هزار و 500 میلیون ریال به بهره برداری رسیده است.
محمد رضا علوی زاده در گفت وگو با ایرنا افزود: با بهره برداری ازا ین طرح صنعتی، زمینه اشتغال هشت نفر از جویندگان کار در شهرستان بروجرد فراهم شده است.
وی با اشاره به افتتاح سه طرح صنععتی افتتاح شده در هفته دولت درا ین شهرستان افزود: این طرحها شامل تولید حلوا ارده در شهرک صنعتی، کارخانه برش انواع سنگ در کیلومتر هشت جاده خرم آباد و کارخانه تولید سقف پلاستیکی و محصولات بتنی در بلوار امام خمینی(ره) بروجرد بودند.
وی اضافه کرد: مجموع اعتبار هزینه شده برای این سه طرح 12 میلیارد و 364 میلیون ریال می باشد.
بگفته وی با راه اندازی و بهره برداری اسه طرح مذکور، زمینه اشتغال 15 تن از جویندگان کار در شهرستان بروجرد فراهم شده است.
در این آیین جمعی از مسئولان شهرستان بروجرد حضور داشتند.
این خبر تکمیل می شود...



[ منبع این خبر سایت ایرنا، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]





جدیدترین اخبار اقتصادی