532 طرح اشتغال زایی صندوق کارآفرینی افتتاح شده یا می شود

شیراز- ایرنا- مدیر تحقیقات بازار و ساماندهی صندوق کار آفرینی کشور گفت: درهفته دولت امسال 532 طرح اشتغال زایی حمایت شده این صندوق با اعتباری افزون بر50 میلیارد تومان در کشور افتتاح شده است ویا در حال افتتاح است.

احمدرضا غلامی یکشنبه در گفت و گو با یرنا در کازرون افزود: سال گذشته افزون بر یک هزار میلیارد تومان برای 51 هزار طرح تسهیلات پرداخت شد.
وی گفت: تسهیلات ایجاد اشتغال امسال هم یک هزار میلیارد تومان است و افزون بر200 میلیارد تومان برای تسهیلات ازدواج تخصیص خواهیم داد و سقف پرداخت تسهیلات ازدواج امسال از سه میلیون تومان به 10میلیون تومان افزایش داده شده است.
غلامی گفت: در دولت قبل در استان فارس 177 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی پرداخت شد که در این دولت این میزان به 226 میلیارد تومان افزایش یافته است.
وی بیان کرد: در دوره قبل مشارکت مردم در افتتاح حساب در صندوق کارآفرینی 1300 فقره بوددر صورتی که تا امروز این رقم به 1150 فقره افزایش پیدا کرده است.
غلامی گفت: با توجه به اینکه قوانین ما قدیمی وبه روز نیست در بعضی از مواقع برای تشویق سرمایه گذاری ازاختیارات خودمان استفاده می کنیم تا مشکل سرمایه گذاری حل شود.
7372 /1876[ منبع این خبر سایت ایرنا، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی