5 طرح عمرانی در شهرستان بستان آباد به بهره برداری رسید

تبریز - ایرنا - همزمان با روز پایانی هفته دولت، 5 طرح عمرانی با 14 میلیارد و 500 میلیون ریال در شهرستان بستان آباد به بهره برداری رسید.

علی بدر شکوهی فرماندار این شهرستان روز یکشنبه در آیین بهره برداری از طرح ها به خبرنگار ایرنا گفت: بهره برداری از طرح های عمرانی در روستاهای کرگان جدید و قدیم شامل بهسازی آسفالت، جدول گذاری و پیاده روسازی با دو میلیارد ریال اعتبار از جمله این طرح ها بود.
وی افزود: آسفالت خیابان و معابر روستای امناب، جدول گذاری و اجرای کانیوو و مسیرگشایی در این روستا با 600 میلیون ریال اعتبار دیگر طرح عمرانی بهره برداری شده در این شهرستان بود.
بدر شکوهی گفت: بهره برداری از پروژه های بنیاد مسکن در روستای الوار شامل طرح هادی، آسفالت راه روستایی و جدول گذاری دیگر طرح عمرانی شهرستان بود که برای انجام این طرح بیش از 5 میلیارد ریال هزینه شده است.
افتتاح آسفالت راه روستایی و معابر روستای سعید آباد با اعتبار 900 میلیون ریال و افتتاح طرح هادی روستای ایرانق شامل جدول گذاری، احداث کانیوو و روکش آسفالت با اعتبار 5 میلیارد ریال ازدیگر طرح های افتتاح شده در شهرستان بستان آباد به مناسبت هفته دولت بود.
در یک سال گذشته بیش از 63 پروژه با 170 میلیارد ریال اعتبار در شهرستان بستان آباد اجرا شده است.
شهرستان بستان آباد با 95 هزار نفر جمعیت در 60 کیلومتری شرق تبریز واقع است.
7239/3077/6183


جدیدترین اخبار اقتصادیXبستن تبلیغات