34 پروژه عمرانی درعسلویه افتتاح شد

بوشهر-ایرنا- استاندار بوشهر گفت: همزمان با هفته دولت امسال 34 پروژه عمرانی با اعتبار 190 میلیارد ریال در شهرستان عسلویه به بهره برداری رسیده که امیدواریم مردم از برکات این پروژه ها بهره مند شوند.

به گزارش ایرنا، روابط عمومی استانداری بوشهر روز دوشنبه به نقل از مصطفی سالاری در آیین افتتاح پروژه های عمرانی شهرستان عسلویه با تبریک هفته دولت افزود: هفته دولت فرصت مناسبی برای بیان دستاوردهای دولت خدمتگزار است.
وی بیان کرد: در شهرستان عسلویه در چند سال اخیر اقدامات قابل توجه و ارزشمندی انجام داده ایم و برای بهبود وضعیت شهرها و روستاها، پروژه های ارزشمندی اجرایی و عملیاتی شده است.
سالاری گفت: رسیدگی به عمران روستاها در شهرستان عسلویه نیز همانند سایر نقاط و شهرستان های استان بوشهر با شتاب بسیار خوبی انجام شده و به اهداف مورد نظر خواهیم رسید.
استاندار بوشهر در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اهمیت توجه به آموزش اظهارکرد: تقویت زیرساخت های آموزشی از اولویت های مسئولان استان است و در یکسال گذشته در این عرصه اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته است.
سالاری با اشاره به وحدت شیعه و سنی در شهرستان عسلویه گفت: عسلویه نماد وحدت شیعه و سنی است و همه در کنار هم برای توسعه و پیشرفت شهرستان تلاش و فعالیت شبانه روزی می کنند.
فرماندار عسلویه نیز اظهار داشت: استاندار بوشهر توجه ویژه ای به شهرستان عسلویه دارد و تاکنون اقدامات ارزشمندی برای عمران و آبادانی این شهرستان انجام شده است.
عبدالله نادری افزود: اعتبارات سال جاری شهرستان عسلویه 270 میلیارد ریال است که از این میزان بیش از 210 میلیارد ریال مربوط به اعتبارات تملک دارایی است و مابقی نیز از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری هستند که در زمینه زیر ساخت های آب و برق هزینه می شوند.
نادری تاکید کرد: افتتاح مرکز بهداشتی درمانی بیدخون، بهره برداری از مدرسه روستای بنود، افتتاح پهلوگیر اسکله شهر عسلویه و مدرسه و مسجد بیدخون از جمله مهم ترین پروژه های افتتاحی هستند که در مجموع 190 میلیارد ریال اعتبار برای این پروژه ها هزینه شده است.
وی پیرامون دستاوردهای سفر وزیر کار، رفاه و تامین اجتماعی به شهرستان نیز اظهارداشت: با همت استاندار مجوز استخدام 30 نفر از جوانان عسلویه در شرکت پتروشیمی جم به صورت رسمی گرفته شد و 17 نفر نیز بزودی در پتروشیمی مرجان مشغول خواهند شد.
فرماندار عسلویه گفت: بیمارستان عسلویه در تکمیل نیروی انسانی و ساخت اتاق های عمل توسعه خواهد یافت که گامی در بهبود وضعیت درمانی شهرستان است.
نادری گفت: بهزیستی شهرستان عسلویه که ساختمان آن تکمیل شده است نیز بزودی تجهیز و داری چارت کامل و یک دستگاه سی تی اسکن در بیمارستان تامین اجتماعی شهرستان راه اندازی می شود.
فرماندار عسلویه اضافه کرد: تلاش برای توسعه و عمران در شهرستان عسلویه از اساسی ترین اولویت هاست و با تدابیر استاندار شاهد اقدامات بسیار خوبی در شهرها و روستاها هستیم.
در این آیین ها، چندین پروژه عمرانی در مناطق شهری و روستایی شهرستان عسلویه به بهره برداری رسید.
7212/6043[ منبع این خبر سایت ایرنا، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی