اولین شکست روستوف مقابل یاران میلاد محمدی

تیم ترک گروژنی با بهره مندی از میلاد محمدی، ملی پوش کشورمان در هفته پنجم لیگ برتر روسیه توانست روستوف را در حضور دو بازیکن ایرانی اش شکست دهد. به گزارش مشرق، تیم ترک گروژنی در چارچوب هفته پنجم لیگ برتر روسیه امشب (یکشنبه) پذیرای روستوف بود و توانست سه امتیاز خانگی از آن خود کند.

ترک گروژنی که میلاد محمدی، ملی پوش ایرانی را از ابتدا در ترکیب اصلی خود داشت در دقیقه 31 توسط ایوان نووسل، مدافع روستوفی ها گل اول بازی را دریافت کرد، اما دو دقیقه بعد بکیم بالاج، مهاجم آلبانیایی کار را به تساوی کشاند.

آنگل ویلکر، هافبک 23 ساله ونزوئلایی تیم ترک گروژنی در دقیقه 35 گل دوم این تیم را وارد دروازه روستوف کرد و نیمه اول با نتیجه دو بر یک به سود یاران میلاد محمدی خاتمه یافت.

با شروع نیمه دوم روستوفی ها برای رسیدن به گل تساوی بخش تلاش زیادی کردند، اما اخراج الکساندر گاستکان، کاپیتان این تیم در دقیقه 70 باعث شد تا ترک گروژنی بتواند به خوبی نتیجه پیروزی نیمه اول را حفظ کند.

تقابل لژیونرهای ایرانی لیگ برتر روسیه در پایان با پیروزی دو بر یک تیم میلاد محمدی برابر یاران آزمون و عزت اللهی خاتمه یافت. میلاد محمدی 90 دقیقه در ترکیب ترک گروژنی بازی کرد تا نشان دهد به بازیکن کلیدی این تیم در فصل جاری لیگ برتر روسیه تبدیل شده است. سردار آزمون نیز همانند محمدی حضور 90 دقیقه ای در میدان داشت، اما نتوانست مانع شکست روستوف شود. سعید عزت اللهی، دیگر ملی پوش ایرانی روستوف از دقیقه 42 این بازی به جای کوردیاشوف در ترکیب تیمش قرار گرفت.

تیم ترک گروژنی با این پیروزی شیرین خانگی 10 امتیازی شد و به رده سوم جدول رده بندی صعود کرد. روستوف نیز با یک پله سقوط و 7 امتیاز در جایگاه هفتمی قرار گرفت.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی