هدیه هوادار فوتبال به کی‌روش +عکس

دومین جلسه تمرین تیم ملی فوتبال ایران در زمین پژوهشگاه نفت برگزار شد. صراط: دومین جلسه تمرین تیم ملی فوتبال ایران در زمین پژوهشگاه نفت برگزار شد.

به گزارش ایسنا، دومین جلسه تمرینی تیم ملی فوتبال ایران امروز از ساعت ۱۷:۳۰ در زمین پژوهشگاه نفت برگزار شد. در تمرین امروز بازیکن جدیدی نسبت به روز گذشته حضور نداشت و لژیونرها تا روز سه‌شنبه خودشان را به اردوی تیم ملی می‌رسانند.

تمرین امروز با صحبت‌های کارلوس کی‌روش آغاز شد و در نخستین گام بازیکنان به وسیله پاسکاری‌های کوتاه اقدام به گرم کردن بدن‌های خود کردند. آن‌ها سپس سرعت توپ را بالا بردند و تقریبا آماده تمرین‌های تاکتیکی مربیان تیم ملی شدند.

هدیه هوادار فوتبال به کی‌روش

دروازه‌بانان تیم ملی، علیرضا حقیقی، علیرضا بیرانوند و محمدرضا اخباری نیز مانند روزهای گذشته زیر نظر دن گاسپار تمرین‌هایشان را پشت سر گذاشتند.

افشین پیروانی سرپرست تیم ملی فوتبال ایران مانند روز گذشته و پس از پشت سر گذاشتن دوران نقاهت، تمرین تیم ملی را زیر نظر داشت.

یکی از هواداران تیم ملی نیز تابلوی نقاشی را برای سرمربی تیم ملی تهیه کرده و در انتظار پایان تمرین تیم ملی بود تا آن را به کی‌روش اهدا کند.

تمرین امروز هم مانند روز گذشته تنها به مدت ۲۰ دقیقه در حضور خبرنگاران انجام شد و پس از آن تمرین‌های تیم ملی پشت درهای بسته پیگیری شد.

اکبر میثاقیان سرمربی تیم دسته اولی بادران تهران نیز در زمین پژوهشگاه نفت حضور داشت و تمرین ملی‌پوشان را از نزدیک دید.


[ منبع این خبر سایت صراط، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی