افزایش غلظت آلاینده‌ها در هوای تهران

بر اساس آخرین آمار و اطلاعات ایستگاه‌های سنجش کیفیت هوای شهر تهران،امروز هم کیفیت هوای این شهر در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد.


خبرگزاری فارس: بر اساس مرکز پایش آلودگی هوای محیط زیست استان تهران وضعیت کیفی هوای تهران در 24 ساعت گذشته منتهی به ساعت 8 امروز در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس است.
بر این اساس میزان غلظت ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون امروز بر روی عدد 130 قرار دارد که نشان‌دهنده شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس است و به کودکان، سالمندان، بیماران قلبی و ریوی توصیه می‌شود در این شرایط از تردد غیر ضروری در سطح شهر خودداری کنند.
میزان غلظت آلاینده‌ها با قطر کمتر از 2.5 میکرون روز گذشته برروی عدد 103 قرار داشت که همانگونه که پیش از این سازمان هواشناسی پیش بینی کرده بود با توجه به استمرار پایداری هوا میزان غلظت آلاینده‌ها در هوای پایتخت در حال افزایش است و این در حالی است که با توجه به پیش بینی احتمال قرار گرفتن هوا در شرایط ناسالم، خبری از اقدامات پیشگیرانه نیست و گویا مسئولان محیط زیست کارهای مهم‌تری دارند و در این میان ابتکار هم سفر به بلژیک و دیدار با وزیر امور خارجه و نخست وزیر بلژیک را به ماندن در تهران ترجیح داده است.


[ منبع این خبر سایت فردانیوز، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی