پل روگذر تقاطع 15 خرداد قم تا هفته آینده زیر بار ترافیک می‌رود

قاری قرآن
معاون شهردار قم با اشاره به روند پیشرفت پروژه تقاطع سه سطحه ۱۵ خرداد گفت: براساس تعهداتی که پیمانکار داده، مقرر شد پل روگذر تکمیل شود و تا هفته آینده پروژه زیر بار ترافیک می‌رود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، علیرضا قاری‌قرآن در حاشیه بازدید از روند اجرای فیزیکی چند پروژه عمرانی شهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پروژه‌هایی که از قبل اعلام کرده بودیم تا پایان سال تحویل شهروندان قمی خواهد شد، این پروژه‌ها شامل روگذر شهدای مدافع حرم، فاز دو بلوار مرجعیت، زیرگذر شهید کریمی، رمپ و لوپ انتهای تونل غدیر و پروژه 15 خرداد هستند.

وی با اشاره به روند پیشرفت پروژه تقاطع سه سطحه 15 خرداد گفت: این روزها شاهد آن هستیم که مرحله نهایی پل روگذر در حال اتمام است و انشاءالله ظرف هفته آینده سعی بر این است که روگذر این پروژه را در اختیار شهروندان قمی قرار دهیم.

معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهردار قم افزود: براساس توافقاتی که با پیمانکار پروژه انجام گرفته مقرر شد تا پل روگذر را به اتمام رسانده و مابقی پروژه را تحویل شهرداری دهند.

قاری‌قرآن بابیان اینکه از امروز پروژه  تقاطع سه سطحه 15 خرداد تحویل شهرداری خواهد شد، گفت: شهرداری در پی آن است ظرف دو سه ماه آینده زیرگذر این پروژه را نیز تکمیل کند.

وی با اشاره به تأخیر صورت گرفته در روند تحویل پروژه گفت: بر اساس تعهداتی که پیمانکار داده بود مقرر شد پل روگذر تکمیل  شود و تا هفته آینده پروژه زیر بار ترافیک خواهد رفت.

انتهای پیام/[ منبع این خبر سایت تنسیم نیوز، استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی