پیروزی تیم فوتسال ایران مقابل ازبکستان

تیم ملی فوتسال ایران عصر یکشنبه در نخستین بازی دوستانه خود در مشهد مقابل تیم ملی ازبکستان پیروز شد. صراط: تیم ملی فوتسال ایران عصر یکشنبه در نخستین بازی دوستانه خود در مشهد مقابل تیم ملی ازبکستان پیروز شد.

به گزارش ایرنا، تیم ملی فوتسال ایران در سالن شهید بهشتی مشهد به مصاف تیم ملی ازبکستان رفت و این دیدار در پایان با نتیجه سه بر صفر به سود شاگردان محمد ناظم الشریعه پایان یافت.

در نیمه نخست تیم ایران با ترکیب علیرضا صمیمی، فرهاد توکلی، قدرت بهادری، مهدی جاوید و احمد اسماعیل پور وارد میدان شد.

این نیمه با بازی بسیار پر برخورد آغاز شد و این عامل مسائل فنی را تحت الشعاع قرار داد. گرچه هر دو تیم موقعیتهایی روی دروازه یکدیگر داشتند اما اخراج احمد اسماعیل پور و پنج خطا شدن ازبکستانی ها مهمترین اتفاقات نیمه نخست بازی بود که طرفین از این موقعیتها به سود خود بهره نبردند.

با شروع نیمه دوم موتور گلزنی ایران به راه افتاد و در دقیقه 23 فرهاد توکلی گل اول ایران را به ثمر رساند. چند دقیقه بعد اخراج سیوریدف کار را برای ازبکها دشوار کرد تا محمد طاهری در دقیقه 26 گل دوم را به ثمر برساند.

این پایان گلهای این بازی نبود و در دقیقه 28 هم محمد کشاورز دروازه تیم ازبکستان را باز کرد.

در شرایطی که بازی با فشار تیم ایران دنبال می شد در دقیقه 38 یک بازیکن دیگر ازبکستان هم اخراج شد و علی حفیظی داور اول این بازی یانوو را از بازی اخراج کرد و در ادامه هم اتفاق خاصی رخ نداد تا بازی با همین نتیجه خاتمه یابد.

تیم ملی ایران فردا در دومین بازی دوستانه خود از ساعت 18 به مصاف تیم فوتسال ازبکستان خواهد رفت.


[ منبع این خبر سایت صراط، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی