تقدیر خلبانان و دلاورمردان هشت سال دفاع مقدس از مجلسی ها برای تصویب ماده 37 لایحه برنامه ششم توسعه

تهران-ایرنا-جمعی از خلبانان و دلاورمردان هشت سال دفاع مقدس و همچنین اعضا هیات موسس پیشکسوتان هوانیروز با حضور در جلسه علنی امروز - یکشنبه - مجلس شورای اسلامی
از تصویب ماده 37 لایحه برنامه ششم توسعه که درمورد هم ترازی حقوق شاغلین با بازنشستگان است، قدردانی کردند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، غلامرضا کاتب عضو هیات رییسه در جلسه علنی امروز - یکشنبه- مجلس اعلام کرد: جمعی از خلبانان و دلاورمردان هشت سال دفاع مقدس و همچنین از اعضا هیات موسس پیشکسوتان هوانیروز در جلسه امروز مجلس حضور یافته اند که ما حضور آنان را گرامی می داریم و از شرکت این دلاورمردان در مجلس شورای اسلامی قدردانی می کنیم.
خلبان صفرعلی ناطقی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا گفت: جمعی از خلبانان پیشکسوت ارتش جمهوری اسلامی که اکثرا جانباز هستند برای قدردانی از نمایندگان به دلیل تصویب ماده 37 لایحه برنامه ششم توسعه در جلسه امروز مجلس حضور یافته اند.
وی افزود: نمایندگان در لایحه برنامه ششم توسعه هم ترازی حقوق شاغلین با بازنشستگان را در راستای رفع تبعیضات تصویب کردند که ما در این راستا برای تشکر از نمایندگان برای تصویب این ماده حضور یافته ایم.
هنگام حضور این خلبانان و دلاورمردان هشت سال دفاع مقدس، جمعی نمایندگان از جمله عزیز اکبریان، الیاس حضرتی، ولی الله نانواکناری، علیرضا رحیمی به جایگاه میهمانان مجلس رفته و با این خلبانان گفت وگو و از حضور آنان تشکر و قدردانی کردند.
در ماده 37 لایحه برنامه ششم توسعه، دولت مکلف شده تا نسبت به برقراری عدالت در نظام پرداخت، رفع تبعیض و همسان سازی دریافت ها و برخورداری از امکانات شاغلین، بازنشستگان و مستمری بگیران کشوری و لشگری سنوات مختلف با استفاده از سامانه امتیازی جامع در سال اول اجرای این قانون اقدام کند، به نحوی که اختلاف حقوق و برخورداری از امکانات شاغلین، بازنشستگان و مستمری بگیران طی سنوات مختلف با شرایط شغلی، تحصیلی، سنوات و سایر متغیرهای خدمتی، در پایان برنامه ششم توسعه از 20 درصد تجاوز نکند.
آیین نامه اجرایی این حکم به پیشنهاد سازمان اداری و استخدامی کشور، طی سه ماه به تصویب هیات وزیران می رسید.
سیام**9121**1336 خبرنگار: سمیه لاری** انتشار: مهرنوش خانزائی[ منبع این خبر سایت ایرنا، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی