وزش باد و کاهش غلظت آلاینده های جوی پایتخت در 48 ساعت آینده

تهران - ایرنا - اداره کل هواشناسی استان تهران پیش بینی کرد که طی 48 ساعت آینده میزان غلظت آلاینده های جوی مناطق مختلف استان به ویژه پایتخت با توجه به وزش باد کاهش می یابد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از اداره کل هواشناسی استان تهران، بر اساس تحلیل آخرین داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی؛ آسمان استان تهران، امروز نیمه ابری تا ابری و در مناطق مرکزی و جنوبی غبارآلود خواهد بود.
براساس این گزارش، از بعدازظهر دوشنبه و طی روز سه شنبه وزش باد در سطح استان پیش بینی می شود که این امر منجر به کاهش میزان غلظت آلاینده های جوی در سطح استان خواهد شد.
اداره کل هواشناسی استان تهران، کمینه و بیشینه دمای هوای تهران در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه را به ترتیب (5، 16) ، (3، 13) و (1، 10) درجه سانتیگراد پیش بینی کرده است.
دراین گزارش، ورامین و فیروزکوه به ترتیب با 13 و منهای 2 درجه سانتیگراد زیرصفر به ترتیب گرمترین و سردترین نقاط استان تهران در 24 ساعت گذشته اعلام شده اند.
به گزارش ایرنا، کیفیت هوای تهران امروز(یکشنبه) در شرایط ناسالم برای تمامی افراد قرار داشت و در دو روز گذشته(شنبه و جمعه) نیز برای گروه های حساس ناسالم بود.
خبرنگار: سید محمد جواد آل داود - انتشار دهنده: محسن فتاحی
تهرام/7243//1625[ منبع این خبر سایت ایرنا، استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی