دایی: تعطیلات به ما کمک کرد

مربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: وقفه بوجود آمده در لیگ به ما کمک کرد تا توان بدنی تیم‌مان را افزایش داده و برای ادامخه لیگ شرایط بهتری را کسب کنیم.
خبرگزاری تسنیم: محمد دایی در خصوص اردوی تیمش در اردبیل اظهار داشت: اردوی پرفشاری را در اردبیل داشتیم و روزی دو نوبت تمرین می‌کردیم تا توان بدنی بازیکنان را بالا ببریم.
 
وی افزود: دو بازی دوستانه در اردبیل برگزار کردیم و به آنچه می‌خواستیم رسیدیم. بعد از اردو هم دو روزی را به بازیکنان استراحت دادیم و دور جدید تمرینات‌‌مان از فردا در تهران آغاز می‌شود. قصد داریم تا شروع لیگ یک یکی دو بازی دوستانه دیگر هم داشته باشیم.
 
مربی نفت درباره حضور بازیکنان خارجی در تمرینات این تیم نیز یادآور شد: به‌دنبال تقویت تیم هستیم و از این‌رو بازیکنان خارجی را در تمرینات تست خواهیم کرد تا اگر مورد تأیید فنی واقع شدند آنها را به لیست‌مان اضافه کنیم. بازیکنان خارجی به ایران آمده‌اند و فردا در تمرینات تیم حاضر خواهند شد.
 
دایی با اشاره به آینده تیمش خاطرنشان کرد: این وقفه در مسابقات لیگ برای تیم ما لازم بود از این جهت که تا حد زیادی توانستیم عقب‌ماندگی بدنی‌مان را برطرف کنیم. در فرصت باقی‌مانده هم بیشتر مرور برنامه‌های تاکتیکی خواهیم داشت تا هماهنگی تیمی‌مان را هم بالا ببریم. نفت این فصل جزو تیم‌های مدعی بالای جدول خواهد بود و نهایت تلاش‌مان را می‌کنیم تا بهترین رتبه را کسب کنیم.
 
مربی نفت در پایان راجع به دیدار حساس تیم ملی مقابل قطر  در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه نیز عنوان کرد: قدر مسلم تیم ملی از نظر نیروی انسانی حرف اول را در آسیا می‌زند و این انتظار را از تیم ملی داریم که راهی جام جهانی شود. شخصا یه این تیمی که داریم خوشبین هستم و امیدوارم با یک بازی خوب و تماشاگر پسند بتوانیم شروع مقتدرانه‌ای را در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی داشته باشیم.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی