امام جمعه و استاندار همدان مردم را به شرکت در مراسم بزرگداشت آیت‌الله رفسنجانی دعوت کردند

امام جمعه و استاندار همدان
نماینده ولی‌فقیه در استان و استاندار همدان در پیام مشترکی از مردم برای شرکت در مراسم بزرگداشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی دعوت کردند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، در ابتدای پیام مشترک آیت‌الله غیاث‌الدین طه محمدی نماینده ولی‌فقیه در استان همدان و محمدناصر نیکبخت استاندار همدان به مناسبت دعوت از مردم برای حضور در مراسم بزرگداشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به فرموده حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر اینکه «بدخواهان باید بدانند هاشمی زنده است چون نهضت زنده است» اشاره شده است.

در این پیام آمده است: بار دیگر مراسم وداع با مردی عالم، مجاهد، انقلابی، دلسوز، مردمی وخدوم، حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی تبدیل به حماسه وحدت و اتحاد و اقتدار ملی شد.

این پیام می‌افزاید: سه‌شنبه 21 دی ماه نمایشی دیگر از وحدت و همدلی ملت شریف ایران اسلامی در تکریم و قدرشناسی از خدمات ارزشمند یار و یاور امام و رهبری بود.

امام جمعه و استاندار همدان در این پیام آورده‌اند: مردم در تشییع و تدفین پیکر مطهر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی ثابت کردند که همچنان بر عهد خود با امام راحل(ره) در حمایت و پاسداری از انقلاب اسلامی و ولایت فقیه محکم و استوارند و قدر خادمین ملت و یاران انقلاب و نظام را می‌دانند و تا لحظه آخر از آنها حمایت می‌کنند.

در ادامه این پیام آمده است: از ملت شریف ایران اسلامی که با حضور خود در مراسم تشییع و تدفین و بدرقه حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی دین خود را به خادم خویش ادا کردند قدردانی می‌شود.

در پایان این پیام آمده است: از مردم شریف و قدرشناس استان همدان دعوت می‌کنیم در مجلس بزرگداشت حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی که روز پنجشنبه 23 دی ماه از ساعت 10 تا 12 صبح در حسینیه امام خمینی(ره) و همزمان در سایر شهرستان‌ها برگزار می‌شود حضوری شایسته داشته باشند.

انتهای پیام/[ منبع این خبر سایت تنسیم نیوز، استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی