جوی آرام به همراه وزش باد مهمان پایان هفته سمنان

سمنان- ایرنا- مدیرکل هواشناسی استان سمنان گفت: جوی به نسبت پایدار همراه با افزایش ابر و وزش باد و افزایش غلظت غبار و آلاینده های جوی در نواحی صنعتی، پیش بینی هواشناسی برای 72 ساعت آینده در استان است.

غلامرضا حسنی غربا روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: آسمان امروز سمنان، گرمسار و شهمیرزاد کمی تا قسمتی ابری، غبارآلود، گاهی وزش باد و افزایش ابر خفیف خواهد بود.
وی ادامه داد: آسمان امروز شاهرود و دامغان کمی ابری، گاهی وزش باد و افزایش ابر خواهد بود.
وی افزود: کمینه دمای هوای شهرستان سمنان امروز به یک و بیشینه دما به 12 درجه سانتی‌گراد، کمینه دمای شاهرود به صفر و بیشینه به 11 درجه سانتی‌گراد، کمینه دمای گرمسار به یک و بیشینه به 11 درجه سانتی‌گراد و کمینه دمای دامغان به صفر و بیشینه به 13 درجه سانتی‌گراد می‌رسد.
حسنی غربا گفت: امروز وزش باد در بیشترین سرعت به 44 کیلومتر بر ساعت، در شاهرود، دامغان، گرمسار و بیارجمند و در شهمیرزاد و میامی به 47 کیلومتر بر ساعت و در سمنان به 29 کیلومتر بر ساعت می رسد.
وی با اشاره به شرایط آب و هوایی استان سمنان در 24 ساعت گذشته، ادامه داد: وزش باد در بیشترین سرعت در استان سمنان در شهمیرزاد به 37 کیلومتر بر ساعت رسید.
مدیرکل هواشناسی استان سمنان افزود: در 24 ساعت گذشته مجن و بسطام با دمای منفی پنج درجه سانتی گراد و ایوانکی، آرادان و حسینان با دمای 13 درجه سانتی گراد، به ترتیب سردترین و گرمترین نقاط استان سمنان بودند.
سامانه هواگوی 134 آماده ارایه اطلاعات هواشناسی و پیش بینی های جوی استان سمنان در تمام اوقات شبانه روز است.
7341/6103
خبرنگار: خدیجه سلطانی پور ** انتشاردهنده: مصطفی دهقان[ منبع این خبر سایت ایرنا، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی